STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół konferencyjny z drewna i stali José Martínez Medina MR Zobacz większe

Stół konferencyjny z drewna i stali José Martínez Medina MR

KOD: 250sdjosémartínezmedinamr

ID: 202939

ProjektantJosé Miguel Martínez Medina
ProducentJosé Martínez Medina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
José Martínez Medina MR

Stół konferencyjny z drewna i stali

Opis

Stół konferencyjny MR . Blat z geometrycznym wzorem intarsjowanym, który gra z kierunkiem słojów drewna i obramowany subtelnym profilem inkrustowanym na górze. Centralna stopa składa się z kwadratowej metalowej kolumny przymocowanej do aluminiowej podstawy pokrytej polerowaną stalą nierdzewną.

Blat z intarsjowanym dziełem łączącym dwa różne rodzaje drewna. Kwadratowa kolumna z mikroteksturowanego lakieru. Płyta podstawy z matowej stali nierdzewnej. Możliwość zintegrowania elektryfikacji we wszystkich naszych stołach.

Tagi

José Martínez Medina, José Miguel Martínez Medina, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Drewno Stoły konferencyjne, Metalowe stoły konferencyjne, Stalowe stoły konferencyjne, Stalowe i drewniane stoły konferencyjne, Kwadratowe stoły konferencyjne, Prostokątne stoły konferencyjne , Stoły konferencyjne z prowadzeniem kabli

Napisz opinię

Stół konferencyjny z drewna i stali José Martínez Medina MR

Stół konferencyjny z drewna i stali José Martínez Medina MR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek