BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątne metalowe biurko dla kadry kierowniczej José Martínez Medina SLIM Zobacz większe

Prostokątne metalowe biurko dla kadry kierowniczej José Martínez Medina SLIM

KOD: 250sdjosémartínezmedinaslim

ID: 202948

Rok produkcji2020
ProjektantJosé Miguel Martínez Medina
ProducentJosé Martínez Medina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
José Martínez Medina SLIM

Prostokątne metalowe biurko dla kadry kierowniczej

Opis

Biurko portyk o długości 300 cm SLIM starannie wykonane ze stalowej płyty składanej w czterech kierunkach. Stal jest lakierowana na głęboką matową czerń i tapicerowana czarną skórą drobnoziarnistą i wykończeniem drewna. Grubość obwodu: 1 cm Architektura i obliczenia konstrukcyjne były priorytetem, aby ten stół był wyjątkowym elementem o wielkiej osobowości. Stół z 2 punktami KONEX, w tym każdy: 2 gniazda Schuko + 2 RJ45 Cat6.

Metalowy stół wykończony mikroteksturą, matowym lakierem. Powierzchnia biurka z Tech Leather. Krawędź zewnętrzna wykończona drewnem.

Tagi

José Martínez Medina, José Miguel Martínez Medina, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka metalowe, Biurka dla kadry kierowniczej, Biurka prostokątne, Biurka z prowadzeniem kabli, Biurka z gniazdkami elektrycznymi

Napisz opinię

Prostokątne metalowe biurko dla kadry kierowniczej José Martínez Medina SLIM

Prostokątne metalowe biurko dla kadry kierowniczej José Martínez Medina SLIM

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek