STICKBULB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

STICKBULB

Producent: Stickbulb

Stickbulb to wielokrotnie nagradzana marka oświetleniowa założona w 2012 roku przez założyciela i dyrektora kreatywnego RUX Studios Russella Greenberga i partnera zarządzającego Christophera Beardsleya, aby połączyć ich wzajemną miłość do architektury, systemów modułowych i zrównoważonej produkcji. Zrodzony ze stosu kawałków drewna, głównym celem Stickbulb zawsze było tworzenie większej ilości światła przy mniejszej ilości odpadów.Do dziś zespół produkuje lampy biurkowe do pokoju -wypełnianie instalacji z drewna z lokalnie rozebranych budynków, zdemontowanych wież ciśnień, powalonych drzew i lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Marka dwukrotnie otrzymała międzynarodowe wyróżnienia, w tym Red Dot Award i New York Design Week Award dla Best in Show. Kolekcję można znaleźć na rosnącej liście międzynarodowych salonów i galerii designu, w tym w ich własnym salonie/studio w Long Island City w Nowym Jorku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek