SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Stickbulb Portable Little Bang Zobacz większe

Lampa stołowa Stickbulb Portable Little Bang

KOD: 250sdstickbulbportablelittlebang

ID: 116388

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRUX Design
ProducentStickbulb
Kraj pochodzeniaStany Zjednoczone
CenaCena od 1828.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stickbulb Portable

Drewniana lampa stołowa LED

Projektant: RUX Design
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2012

Opis

Lampa stołowa Little Bang , idealna do oświetlenia akcentującego na stole, jest oferowana z klonu lub orzecha pozyskiwanego w zrównoważony sposób, z odzyskanej południowej żółtej sosny lub z ebonizowanego dębu. Okucia metalowe są dostępne w kolorze białym malowanym proszkowo, szarym łupkowym lub czarnym matowym, ręcznie czernionej stali, polerowanym niklu lub szczotkowanym mosiądzu. Lampa jest dostarczana z przewodem o długości ośmiu stóp, miękkim w dotyku trzystopniowym ściemniaczem i odłączanym adapterem. Małe metalowe nóżki są opcjonalne, ale dołączone do lampy w przypadku projektów wymagających oznaczenia UL.

Wykonane ręcznie w Nowym Jorku z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony.
Drewniany element żarówki można odwrócić, aby oświetlić do wewnątrz lub na zewnątrz.
) Sterowanie przyciemnianiem za pomocą lekkiego dotyku z ustawieniami niskiego, ciepłego i jasnego światła (niekompatybilne z gniazdem przełączanym).

Wykończenie drewna:
- Klon - MA
- Orzech - WA
- Southern Yellow Sosna (regenerowana) - SP
- Dąb Ebonized - EO

Standardowe Wykończenia Metalowe:
- Malowana Proszkowo Biały - WH
- Proszek Coated Slate Grey - SG
- Powder Coated Matte Black - MB

Premium Metal Finishs:
- Ręcznie czerniona stal - BL
- Polerowany nikiel - PN
)- Mosiądz szczotkowany - BB

Temperatura barwowa: 3000K (w zestawie); Dostępne również 2400K, 2700K, 4000K
Napięcie: 120V 50-60hz
Jasność: Standardowa jasność 12V - SB
Certyfikaty: UL , CUL, EC

Długość przewodu: 8-calowy przewód z lekkim przyciemnianiem, niski, ciepły i jasny (niezgodny z gniazdem przełączanym)

Żarówka Typ: Moduł LED 3 x 12V, 135 diod
Moc światła: 259 lm
Ocena CRI: 94.222
Pobór mocy: ( bbb222)12.92W

Dodatkowa specyfikacja: Małe metalowe nóżki są opcjonalne, ale dołączone do lampy w przypadku projektów wymagających wykazu UL.

RUX Design

RUX Design - zdjęcie projektantaW 2008 roku założyciel i dyrektor RUX, Russell Greenberg, postanowił zbudować nowy rodzaj kreatywnej firmy, „w której piorun uderzałby dwa razy dziennie”, rodzaj nieustannej przestrzeni burzy mózgów, napędzanej przez tarcia między skrajnie prawą a skrajnie lewą półkulą mózgową. Zamiast specjalizować się w jednym sektorze branżowym, takim jak architektura, wzornictwo przemysłowe lub projektowanie graficzne, RUX celowo oddzieliłby się od specjalizacji, a zamiast tego skupił się na kultywowaniu bogatej i złożonej kultury firmy, skupionej na „kreatywnie inspirowanym zdrowym rozsądkiem”.
Rezultatem jest hiperkreatywne studio, pełne optymizmu i oddane obietnicy nieograniczonych możliwości. W RUX wierzymy, że nowe pomysły są najrzadszą formą mocy i że te pomysły, gdy są odpowiednio na czas, inteligentnie zaprojektowane i starannie wykonane, są bezcenne. RUX wprowadza innowacje w produktach konsumenckich, projektuje budynki i przestrzenie, rozwija własność intelektualną, definiuje tożsamość marki oraz tworzy i kuratoruje obiekty artystyczne.

Filmy

Tagi

Żarówka, Projekt RUX, Przenośny, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z drewna, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Stickbulb Portable Little Bang

Lampa stołowa Stickbulb Portable Little Bang

Lampa stołowa Little Bang , idealna do oświetlenia akcentującego na stole, jest oferowana z klonu lub orzecha ze zrównoważonych źródeł, odzyskanej południowej żółtej sosny lub dębu ebonizowanego. Okucia metalowe są dostępne w kolorze białym malowanym proszkowo, szarym łupkowym lub czarnym matowym, ręcznie czernionej stali, polerowanym niklu lub szczotkowanym mosiądzu. Lampa jest dostarczana z przewodem o długości ośmiu stóp, miękkim w dotyku trzystopniowym ściemniaczem i odłączanym adapterem. Małe metalowe nóżki są opcjonalne, ale dołączone do lampy w przypadku projektów wymagających oznaczenia UL. Wykonane ręcznie w Nowym Jorku z materiałów pozyskiwanych w zrównoważony sposób. Drewniany element żarówki można odwrócić, aby oświetlić do wewnątrz lub na zewnątrz. Lekki dotyk regulacja przyciemniania z ustawieniami niskich, ciepłych i jasnych (niekompatybilne z gniazdem przełączanym). Wykończenia drewna: - Klon - MA - Orzech - WA - Południe Sosna Żółta (rekultywowana) - SP - Dąb Ebonized - EO Standardowe Wykończenia Metalowe: - Malowana Proszkowo Biała - WH - Malowana Proszkowo Łupek Szary - SG - Malowana proszkowo matowa czerń - MB Wykończenia Premium Metal: - Stal ręcznie czerniona - BL - Polerowany nikiel - PN - Mosiądz szczotkowany - BB Temperatura barwowa: 3000K (w zestawie): 2400K, 2700K, 4000K również dostępne Napięcie: 120 V 50-60 Hz Jasność: Standardowa jasność 12 V — certyfikaty SB : UL, CUL, EC Długość kabla: 8-calowy przewód z lekkim przyciemnianiem dotykowym, niski, ciepły i jasny ( nie kompatybilne z przełączanym gniazdem) Typ żarówki: moduł LED 3 x 12V, 135 diod Natężenie światła: 259 lm CRI Ocena: 94.222 Pobór mocy: 12.92W Dodatkowe specyfikacje: Małe metalowe nóżki są opcjonalne, ale dołączone do lampy w przypadku projektów wymagających wykazu UL.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek