SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Stickbulb The X Collection Triple X Zobacz większe

Lampa wisząca Stickbulb The X Collection Triple X

KOD: 250sdstickbulbthexcollectiontriplex

ID: 98211

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRUX Design
ProducentStickbulb
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaStany Zjednoczone

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stickbulb The X Collection

Drewniana lampa wisząca LED

Projektant: RUX Design
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2015

Opis

Żyrandol Triple X to gęsta geometryczna krata z podświetlanego drewna. Zazębiające się mosiężne i liniowe formy drewniane rzucają dynamiczne wzory światła i cienia. Drewniane elementy są oferowane z klonu lub orzecha pozyskiwanego w sposób zrównoważony, sosny sercowej, dębu ebonizowanego lub sekwoi z wieży ciśnień. Sprzęt jest dostępny w wersji z polerowanego lub szczotkowanego mosiądzu, niklu lub w matowo-czarnym wykończeniu. Niestandardowe wykończenia dostępne na życzenie.

Ręcznie wykonane w Nowym Jorku z materiałów pozyskiwanych w zrównoważony sposób.
W pełni ściemnialny.
Statki zmontowane.

Żarówki: (34 ) x moduły LED 12V
Typ lampy:LED,3000K (w zestawie)
Niestandardowe temperatury barwowe: 2400K, 2700K, 4000K
Standardowa jasność Ocena CRI: 94,222
Natężenie światła: 4112,64 lm
Pobór mocy: 204,93 W

RUX Design

RUX Design - zdjęcie projektantaW 2008 roku założyciel i dyrektor RUX, Russell Greenberg, postanowił zbudować nowy rodzaj kreatywnej firmy, „w której piorun uderzałby dwa razy dziennie”, rodzaj nieustannej przestrzeni burzy mózgów, napędzanej przez tarcia między skrajnie prawą a skrajnie lewą półkulą mózgową. Zamiast specjalizować się w jednym sektorze branżowym, takim jak architektura, wzornictwo przemysłowe lub projektowanie graficzne, RUX celowo oddzieliłby się od specjalizacji, a zamiast tego skupił się na kultywowaniu bogatej i złożonej kultury firmy, skupionej na „kreatywnie inspirowanym zdrowym rozsądkiem”.
Rezultatem jest hiperkreatywne studio, pełne optymizmu i oddane obietnicy nieograniczonych możliwości. W RUX wierzymy, że nowe pomysły są najrzadszą formą mocy i że te pomysły, gdy są odpowiednio na czas, inteligentnie zaprojektowane i starannie wykonane, są bezcenne. RUX wprowadza innowacje w produktach konsumenckich, projektuje budynki i przestrzenie, rozwija własność intelektualną, definiuje tożsamość marki oraz tworzy i kuratoruje obiekty artystyczne.

Filmy

Tagi

Żarówka, Projekt RUX, Kolekcja X; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione lampy wiszące; Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Stickbulb The X Collection Triple X

Lampa wisząca Stickbulb The X Collection Triple X

Żyrandol Triple X to gęsta geometryczna siatka z podświetlanego drewna. Zazębiające się odlewane formy z mosiądzu i liniowe drewniane formy rzucają dynamiczne wzory światła i cienia. Drewniane elementy są oferowane z klonu lub orzecha pozyskiwanego w sposób zrównoważony, sosny sercowej, dębu ebonizowanego lub sekwoi z wieży ciśnień. Sprzęt jest dostępny w wersji z polerowanego lub szczotkowanego mosiądzu, niklu lub w matowo-czarnym wykończeniu. Niestandardowe wykończenia dostępne na życzenie. Ręcznie wykonane w Nowym Jorku z materiałów pozyskiwanych w zrównoważony sposób. Całkowicie przyciemniane. Statki zmontowane. Żarówki: (34) x moduły LED 12V Typ lampy: LED, 3000K (w zestawie) Niestandardowe temperatury barwowe: 2400K, 2700K, 4000K Standardowa jasność CRI Ocena: 94,222 Natężenie światła: 4112,64 lm Pobór mocy: 204,93 W

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek