SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa / stołowa Stickbulb Portable Middle Bang Zobacz większe

Lampa podłogowa / stołowa Stickbulb Portable Middle Bang

KOD: 250sdstickbulbportablemiddlebang

ID: 113298

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa stołowa
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRUX Design
ProducentStickbulb
Kraj pochodzeniaStany Zjednoczone
CenaCena od 2724.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stickbulb Portable

Drewniana lampa stołowa / lampa podłogowa

Projektant: RUX Design
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2012

Opis

Zainspirowana dynamicznymi kształtami wybuchających fajerwerków i przypominająca abstrakcyjne drzewa, seria Bang wyznacza granicę między ponadczasowym minimalizmem a figlarną fantazją. Middle Bang działa jako lampa stołowa lub podłogowa. Drewniany element jest oferowany w postaci klonu lub orzecha pozyskiwanego w sposób zrównoważony, sosny z odzysku, dębu ebonizowanego lub sekwoi z wieży ciśnień. Metalowa podstawa jest dostępna w kolorze białym, szarym łupkowym lub czarnym matowym, ręcznie czernionej stali, polerowanym niklu lub mosiądzu lub szczotkowanym niklu lub mosiądzu.

Wykonane ręcznie w Nowym Jorku z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł.
Drewniany element z żarówką można odwrócić, aby oświetlić do wewnątrz lub na zewnątrz.
Sterowanie przyciemnianiem za pomocą dotyku z ustawieniami niskiego, ciepłego i jasnego oświetlenia (niekompatybilne z gniazdem elektrycznym).

Wykończenie drewna:
- Klon MA
- Orzech WA
- Sosna Południowa Żółta (zrekultywowana) SP
- Dąb Ebonized EO

Standardowe Wykończenia Metalowe:
- Powlekany proszkowo biały WH
- Powlekany proszkowo szary łupek SG
- Powlekany proszkowo czarny matowy MB

Wykończenia metalowe premium:
- Ręcznie czerniona stal BL
- Nikiel polerowany PN
- Mosiądz szczotkowany BB

Temperatura barwowa: 3000K (w zestawie) - 3000K; Dostępne również 2400K, 2700K, 4000K
Napięcie: 120V 50-60hz
Jasność: Standardowa jasność 12V - SB
Certyfikaty: UL , CUL, EC

Długość przewodu: 8-calowy przewód z lekkim przyciemnianiem, niski, ciepły i jasny (niezgodny z gniazdem przełączanym)

Żarówka Typ: Moduł 6 x 12V LED, 324 diody
Natężenie światła: 622 lm
CRI Ocena: 94.222
Pobór mocy:( bbb222) 30,99 W

Dodatkowa specyfikacja: Małe metalowe nóżki są opcjonalne, ale dołączone do lampy w przypadku projektów wymagających wykazu UL.

RUX Design

RUX Design - zdjęcie projektantaW 2008 roku założyciel i dyrektor RUX, Russell Greenberg, postanowił zbudować nowy rodzaj kreatywnej firmy, „w której piorun uderzałby dwa razy dziennie”, rodzaj nieustannej przestrzeni burzy mózgów, napędzanej przez tarcia między skrajnie prawą a skrajnie lewą półkulą mózgową. Zamiast specjalizować się w jednym sektorze branżowym, takim jak architektura, wzornictwo przemysłowe lub projektowanie graficzne, RUX celowo oddzieliłby się od specjalizacji, a zamiast tego skupił się na kultywowaniu bogatej i złożonej kultury firmy, skupionej na „kreatywnie inspirowanym zdrowym rozsądkiem”.
Rezultatem jest hiperkreatywne studio, pełne optymizmu i oddane obietnicy nieograniczonych możliwości. W RUX wierzymy, że nowe pomysły są najrzadszą formą mocy i że te pomysły, gdy są odpowiednio na czas, inteligentnie zaprojektowane i starannie wykonane, są bezcenne. RUX wprowadza innowacje w produktach konsumenckich, projektuje budynki i przestrzenie, rozwija własność intelektualną, definiuje tożsamość marki oraz tworzy i kuratoruje obiekty artystyczne.

Filmy

Tagi

Żarówka, Projekt RUX, Przenośny, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy podłogowe, lampa stołowa, lampa podłogowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z drewna, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z drewna ; Lampy podłogowe LED, Ręcznie robione lampy podłogowe; Regulowane lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa / stołowa Stickbulb Portable Middle Bang

Lampa podłogowa / stołowa Stickbulb Portable Middle Bang

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek