SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Stickbulb Diamond Zobacz większe

Lampa wisząca Stickbulb Diamond

KOD: 250sdstickbulbdiamond

ID: 97826

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRUX Design
ProducentStickbulb
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaStany Zjednoczone

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stickbulb Diamond

Drewniana lampa wisząca LED

Projektant: RUX Design
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2016

Opis

Seria Diamond jest dostępna w żyrandolach 3,4 i 6 stóp . Niestandardowe grupy, blokujące klastry i rozmiary są dostępne na życzenie. Drewniany element jest oferowany w postaci klonu lub orzecha pozyskiwanego w sposób zrównoważony, sosny z odzysku, dębu ebonizowanego lub sekwoi z wieży ciśnień. Sprzęt jest dostępny w wersji z polerowanego lub szczotkowanego mosiądzu, niklu lub w matowo-czarnym wykończeniu. Niestandardowe wykończenia dostępne na życzenie.

Sterownik: W zestawie sterownik Lutron 100%-1% (sterownik 0-10V na żądanie.)

Diody LED o standardowej jasności:
Mały – 1244 lm / 94 CRI (3000K) / 62 W
Średni – 2074 lm / 94 CRI (3000K) / 104W
Duży – 2903 lm / 94 CRI (3000K) / 145W(ccc333 )
Napięcie wejściowe: 120V 50-60hz (ściemnianie fazy w przód) | 120V-277V 50-60Hz (ściemnianie 3-przewodowe)
Wyjście światła: Standardowa jasność - 12V (w pełni ściemnialna)

Długość trzonka: 60" długość ze sztywnego stalowego trzpienia 3/8" (Dodatkowa długość trzpienia na życzenie w momencie składania zamówienia.)

RUX Design

RUX Design - zdjęcie projektantaW 2008 roku założyciel i dyrektor RUX, Russell Greenberg, postanowił zbudować nowy rodzaj kreatywnej firmy, „w której piorun uderzałby dwa razy dziennie”, rodzaj nieustannej przestrzeni burzy mózgów, napędzanej przez tarcia między skrajnie prawą a skrajnie lewą półkulą mózgową. Zamiast specjalizować się w jednym sektorze branżowym, takim jak architektura, wzornictwo przemysłowe lub projektowanie graficzne, RUX celowo oddzieliłby się od specjalizacji, a zamiast tego skupił się na kultywowaniu bogatej i złożonej kultury firmy, skupionej na „kreatywnie inspirowanym zdrowym rozsądkiem”.
Rezultatem jest hiperkreatywne studio, pełne optymizmu i oddane obietnicy nieograniczonych możliwości. W RUX wierzymy, że nowe pomysły są najrzadszą formą mocy i że te pomysły, gdy są odpowiednio na czas, inteligentnie zaprojektowane i starannie wykonane, są bezcenne. RUX wprowadza innowacje w produktach konsumenckich, projektuje budynki i przestrzenie, rozwija własność intelektualną, definiuje tożsamość marki oraz tworzy i kuratoruje obiekty artystyczne.

Filmy

Tagi

Żarówka, Projekt RUX, Diament, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione lampy wiszące; Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Stickbulb Diamond

Lampa wisząca Stickbulb Diamond

Seria Diament jest dostępna w żyrandolach 3,4 i 6 stóp . Niestandardowe grupy, blokujące klastry i rozmiary są dostępne na życzenie. Drewniany element jest oferowany w postaci klonu lub orzecha pozyskiwanego w sposób zrównoważony, sosny z odzysku, dębu ebonizowanego lub sekwoi z wieży ciśnień. Sprzęt jest dostępny w wersji z polerowanego lub szczotkowanego mosiądzu, niklu lub w matowo-czarnym wykończeniu. Niestandardowe wykończenia dostępne na życzenie. Sterownik: Dołączony sterownik Lutron 100%-1% (sterownik 0-10V na życzenie). Diody LED o standardowej jasności: Mały – 1244 lm / 94 CRI (3000K) / 62W Średni – 2074 lm / 94 CRI (3000K) / 104W Duży – 2903 lm / 94 CRI (3000K) / 145W Napięcie wejściowe: 120 V 50-60 Hz (ściemnianie fazy do przodu) | 120 V–277 V 50–60 Hz (przyciemnianie 3-przewodowe) Natężenie światła: standardowa jasność — 12 V (w pełni przyciemniane) Długość trzonka: 60 cali Sztywna stalowa trzpień 3/8" (Dodatkowa długość trzpienia na życzenie w momencie składania zamówienia.)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek