SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Stickbulb Portable 2Ft Table Torch Zobacz większe

Lampa stołowa Stickbulb Portable 2Ft Table Torch

KOD: 250sdstickbulbportable2fttabletorch

ID: 115100

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRUX Design
ProducentStickbulb
Kraj pochodzeniaStany Zjednoczone

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stickbulb Portable

Drewniana lampa stołowa LED

Projektant: RUX Design
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2012

Opis

Seria latarek jest najczystszą i minimalną ekspresją kolekcji Stickbulb . Lampa stołowa 2ft Torch to pojedynczy, liniowy moduł led elegancko utrzymywany na miejscu przez minimalną stalową podstawę. Drewniany element jest oferowany w postaci klonu lub orzecha pozyskiwanego w sposób zrównoważony, sosny z odzysku, dębu ebonizowanego lub sekwoi z wieży ciśnień. Metalowa podstawa jest dostępna w kolorze białym malowanym proszkowo, szarym łupkowym lub czarnym matowym, ręcznie czernionej stali, szczotkowanym lub polerowanym niklu lub mosiądzu.  Latarka o długości 2 stóp jest dostarczana z przewodem o długości 2 m, miękkim w dotyku czterostopniowym ściemniaczem i odłączanym adapterem.

Wykonane ręcznie w Nowym Jorku z materiałów pozyskiwanych w zrównoważony sposób.
Drewniana żarówka element można odwrócić, aby oświetlić ściany lub powierzchnie stołu.
Możliwość regulacji kąta drewnianej żarówki.

Wykończenia drewna:
- Klon MA
- Orzech WA( ccc333)- Southern Yellow Pine (regenerowane) SP
- Dąb Ebonized EO

Standardowe wykończenia metalowe:
-Pomalowane proszkowo na biało WH
-Pomalowane proszkowo w kolorze łupkowym SG
- Malowana proszkowo, matowa czerń MB

Wykończenia Premium Metal:
-Ręcznie czerniona stal BL
-Polerowany nikiel PN
-Szczotkowany mosiądz BB

Temperatura barwowa: 3000K (w zestawie); Dostępne również 2400K, 2700K, 4000K
Napięcie: 120V 50-60Hz
Jasność: Standardowa jasność 12V
Certyfikaty: UL, CUL

Długość przewodu: 8-calowy przewód z lekkim przyciemnianiem, niski, ciepły i jasny (niezgodny z gniazdem przełączanym)

Typ żarówki:(bbb222 ) Moduł 1 x 12V LED, 63 diody
Moc światła: 121 lm
Ocena CRI: 94,222
Pobór mocy: 6,03W

RUX Design

RUX Design - zdjęcie projektantaW 2008 roku założyciel i dyrektor RUX, Russell Greenberg, postanowił zbudować nowy rodzaj kreatywnej firmy, „w której piorun uderzałby dwa razy dziennie”, rodzaj nieustannej przestrzeni burzy mózgów, napędzanej przez tarcia między skrajnie prawą a skrajnie lewą półkulą mózgową. Zamiast specjalizować się w jednym sektorze branżowym, takim jak architektura, wzornictwo przemysłowe lub projektowanie graficzne, RUX celowo oddzieliłby się od specjalizacji, a zamiast tego skupił się na kultywowaniu bogatej i złożonej kultury firmy, skupionej na „kreatywnie inspirowanym zdrowym rozsądkiem”.
Rezultatem jest hiperkreatywne studio, pełne optymizmu i oddane obietnicy nieograniczonych możliwości. W RUX wierzymy, że nowe pomysły są najrzadszą formą mocy i że te pomysły, gdy są odpowiednio na czas, inteligentnie zaprojektowane i starannie wykonane, są bezcenne. RUX wprowadza innowacje w produktach konsumenckich, projektuje budynki i przestrzenie, rozwija własność intelektualną, definiuje tożsamość marki oraz tworzy i kuratoruje obiekty artystyczne.

Filmy

Tagi

Żarówka, Projekt RUX, Przenośny, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z drewna, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Stickbulb Portable 2Ft Table Torch

Lampa stołowa Stickbulb Portable 2Ft Table Torch

Seria latarek to najczystsza i najprostsza ekspresja kolekcji Stickbulb .  Lampa stołowa z pochodnią o długości 2 stóp to pojedynczy, liniowy moduł ledowy elegancko utrzymywany na miejscu przez minimalną stalową podstawę. Drewniany element jest oferowany w postaci klonu lub orzecha pozyskiwanego w sposób zrównoważony, sosny z odzysku, dębu ebonizowanego lub sekwoi z wieży ciśnień. Metalowa podstawa jest dostępna w kolorze białym malowanym proszkowo, szarym łupkowym lub czarnym matowym, ręcznie czernionej stali, szczotkowanym lub polerowanym niklu lub mosiądzu.  Latarka o długości 2 stóp jest dostarczana z przewodem o długości 2 m, miękkim w dotyku czterostopniowym ściemniaczem i odłączanym adapterem. Wykonana ręcznie w Nowym Jorku z materiałów pozyskiwanych w zrównoważony sposób. Puszka z żarówką drewnianą być odwrócony, aby oświetlić ściany lub powierzchnie stołu. Kąt drewnianej żarówki można regulować. Wykończenia drewna: - Klon MA - Orzech WA - Południe Sosna Żółta (rekultywowana) SP - Dąb Ebonized EO Standardowe Wykończenia Metalowe: - Malowana Proszkowo Biała WH - Malowana Proszkowo Łupek Szary SG - Malowana Proszkowo Matowa czerń MB Premium Metal Finishs: - Ręcznie czerniona stal BL - Polerowany nikiel PN - Szczotkowany mosiądz BB Temperatura barwowa: 3000K (w zestawie): 2400K, 2700K, 4000K również dostępne Napięcie: 120V 50-60Hz Jasność: Standardowa jasność 12V Certyfikaty: UL, CUL Długość przewodu: 8-calowy przewód z lekkim przyciemnianiem dotykowym, niski, ciepły i jasny (niezgodny z gniazdem elektrycznym) Typ żarówki: 1 x moduł LED 12V, 63 diody Natężenie światła: 121 lm Ocena CRI: 94,222 Pobór mocy: 6,03 W

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek