PLEASE WAIT TO BE SEATED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

PLEASE WAIT TO BE SEATED

Producent: Please Wait To Be Seated

PLEASE WAIT to be SEATED to młoda duńska firma projektowa założona w 2014 roku przez byłego fotografa wnętrz Thomasa Ibsena. Obecnie pracuje jako dyrektor kreatywny, skupiając się na rozwoju produktu. We wrześniu 2016 roku do firmy dołączył Peter Mahler Sørensen jako dyrektor generalny i współwłaściciel. Peter ma wieloletnie doświadczenie w branży brandingowej, projektowej i meblarskiej jako CEO, członek zarządu i doradca.


Focus
Naszym celem jest wprowadzanie projektów, które potencjał stania się klasyką.
Zanim wprowadzimy na rynek nowy projekt, zawsze zadajemy sobie pytanie: czy ten projekt w całości stanie się trwałym przedmiotem, który kiedyś będziemy mogli przekazać naszym dzieciom?
Nasz projekt kolekcja ma swoje własne cechy z naciskiem na interakcję, dobre rzemiosło, jakość, materiały i zrównoważony rozwój pod względem trwałego projektu.


Współpraca
Dystrybuujemy również świetne produkty od dedykowanych marek , artystów, projektantów i producentów, o tych samych ideologiach, co my. Jesteśmy dumni, że ufają nam, że ich reprezentujemy.


Marka
Na pytanie, dlaczego nazwa firmy brzmi PROSZĘ CZEKAĆ NA SIEDZENIE, odpowiadamy, że nasza nazwa podsumowuje to, kim jesteśmy
ludzie uprzejmi, ciekawi wnętrz, z poczuciem humoru i twardo stąpającymi po ziemi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek