ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Please Wait to be Seated Bondi Chair | Turmeric yellow Zobacz większe

Please Wait to be Seated Bondi Chair | Turmeric yellow

KOD: 200sd49458

ID: 299185

ProducentPlease Wait to be Seated

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Wszystko, co nazwano na cześć słynnej plaży, będzie miało kształt fali w sercu. Podobnie jak Opera House w Sydney, rodzinnym mieście australijskiego projektanta Fräga Woodalla.
Krzesło BONDI jest inspirowane najwcześniejszymi wspomnieniami Woodalla o obserwowaniu rzemieślników przy pracy, zafascynowanych sposobem, w jaki łączyli i dopasowywali drewno. Siedzisko jest schludne, precyzyjne i bez zbędnych dodatków, z wyraźną, przyjazną dla plaży krzywizną. Dotyk ekscentryczny, ale dowcipny, świeży i pewny siebie, to ciężko pracujące, wesołe i pełne charakteru krzesło, które będzie równie wygodne w ruchliwej restauracji lub kawiarni, jak w kuchni lub jadalni w domu.
KOLOR I MATERIAŁ
Naturalny matowy lakier jesionowy lub bejcowany na kolor popielaty, figowy purpurowy, indyjski czerwony, kurkumowy żółty lub czarny.

Malowany jesion w kolorze Turmeric Yellow.

Napisz opinię

Please Wait to be Seated Bondi Chair | Turmeric yellow

Please Wait to be Seated Bondi Chair | Turmeric yellow

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek