DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Please Wait To Be Seated ARQUI 2 Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Please Wait To Be Seated ARQUI 2

KOD: 250sdpleasewaittobeseatedarqui2

ID: 223930

ProducentPlease Wait To Be Seated
CenaCena od 1212.00 EUR

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Please Wait To Be Seated ARQUI 2

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik

Dane techniczne

Mały: 170 x 240 cm
Duży: 200 x 300 cm

Opis

Raz w roku planujemy dodać dwa nowe dywany do naszej kolekcji ARQUI. Podstawowym założeniem jest czerpanie inspiracji z abstrakcyjnych obrazów architektonicznych z nieznanych miejsc i przestrzeni.
Pierwsze dwa projekty powstały we współpracy PWtbS z naszymi przyjaciółmi z Ouur Media
(osoby odpowiedzialne za magazyn Kinfolk).
Te inspirowane architekturą dywaniki z limitowanej edycji, grubo tkane dywany, są idealne do przytulnej przestrzeni dzieciństwa lub prywatnego pokoju nastolatka. Mogą nawet zdobić ściany salonu lub foyer, sali konferencyjnej lub baru. Ciężka tekstura pomaga przekształcić sygnaturę akustyczną każdego otoczenia, niezależnie od tego, czy są zawieszone na ścianie, czy rozłożone na podłodze.
Wszystkie elementy tej kolekcji są ręcznie tkane w Indiach przez mistrzów rzemieślników, którzy doskonalili swoje umiejętności przez pokolenia.

Materiały:
Wełna i wiskoza

Tagi

PROSZĘ CZEKAĆ NA SIEDZENIE, Dywaniki, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywaniki w stylu współczesnym, Dywaniki z tkanin, Dywaniki wełniane, Dywaniki wiskozowe, Dywaniki prostokątne, Dywaniki ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Please Wait To Be Seated ARQUI 2

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Please Wait To Be Seated ARQUI 2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek