ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Please Wait to be Seated Blooper Table Lamp | Fig Purple Zobacz większe

Please Wait to be Seated Blooper Table Lamp | Fig Purple

KOD: 200sd49466

ID: 299193

ProducentPlease Wait to be Seated

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ta bezczelna lampa stołowa aż prosi się o dotknięcie. Myślimy, że wygląda jak pasterka lub anioł. Albo ostrygę. Klasyczny, prosty wyraz. Zdecydowanie „ona”. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych projektów, kluczowa jest interakcja dotykowa. Miękkie światło z ukrytej żarówki LED odbija się od wnętrza misy. Wystarczy przechylić jej „twarz”, aby ją włączyć lub wyłączyć, rozjaśnić lub przyciemnić. stworzyć intymną atmosferę przy łóżku, oświetlić powierzchnię roboczą lub ukołysać dziecko do snu. Jeśli czujesz, że Twoje życie ma zbyt wiele zakrętów, ta lampa jest idealnym antidotum.
Stal została sprasowana i uformowana przy użyciu tradycyjnych technik, które uzupełniają najnowszą technologię LED, aby stworzyć klasyczny, praktyczny i nieskomplikowany efekt.
Obróć dysku, aby włączyć lub wyłączyć lampę lub użyć go jako ściemniacza. Dzięki ukrytej żarówce LED, która odbija światło w wydrążonym dysku, lampa stołowa tworzy miękkie i przytulne światło, idealne do małych zakamarków. Idealna do postawienia na parapecie lub na stoliku nocnym.
KOLOR I MATERIAŁ
Lampa jest dostępna w kolorze popielatym z tarczą ściemniacza w kolorze popielatym,
rysowym fioletowym, indyjskim czerwonym lub granatowym
POMIARY

wys. 35 cm x szer. 26 cm x gł. 7 cm

Stal i aluminium w kolorze Ash Grey z tarczą ściemniacza Fig Purple.

Napisz opinię

Please Wait to be Seated Blooper Table Lamp | Fig Purple

Please Wait to be Seated Blooper Table Lamp | Fig Purple

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek