ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Please Wait to be Seated Bondi Chair | Black Zobacz większe

Please Wait to be Seated Bondi Chair | Black

KOD: 200sd49461

ID: 299188

ProducentPlease Wait to be Seated

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Wszystko, co nazwano na cześć słynnej plaży, będzie miało kształt fali w sercu. Podobnie jak Opera House w Sydney, rodzinnym mieście australijskiego projektanta Fräga Woodalla.
Krzesło BONDI jest inspirowane najwcześniejszymi wspomnieniami Woodalla o obserwowaniu rzemieślników przy pracy, zafascynowanych sposobem, w jaki łączyli i dopasowywali drewno. Siedzisko jest schludne, precyzyjne i bez zbędnych dodatków, z wyraźną, przyjazną dla plaży krzywizną. Dotyk ekscentryczny, ale dowcipny, świeży i pewny siebie, to ciężko pracujące, wesołe i pełne charakteru krzesło, które będzie równie wygodne w ruchliwej restauracji lub kawiarni, jak w kuchni lub jadalni w domu.
KOLOR I MATERIAŁ
Naturalny matowy lakier jesionowy lub bejcowany na kolor popielaty, figowy purpurowy, indyjski czerwony, kurkumowy żółty lub czarny.

Jesion malowany na czarno.

Napisz opinię

Please Wait to be Seated Bondi Chair | Black

Please Wait to be Seated Bondi Chair | Black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek