ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Please Wait to be Seated Ahm chair | Natural Ash with cane seat Zobacz większe

Please Wait to be Seated Ahm chair | Natural Ash with cane seat

KOD: 200sd49479

ID: 299206

ProducentPlease Wait to be Seated

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tytułowe krzesło AHM, ukształtowane w krzywe z trzech połączonych ze sobą kawałków drewna, łączy eleganckie linie duńskiego designu z wczesnych lat 50. ze współczesnym kątem. Każdy kawałek naturalnego drewna jesionowego jest subtelną mieszanką prostych i zakrzywionych elementów oraz uniwersalnym dodatkiem do domu, biura lub przestrzeni publicznej. Naturalny jesion, Navy Blue, Ash Grey lub Indian Red, z siedziskiem z klasycznej drewnianej trzciny lub skóry tapicerowanej. Piękne, funkcjonalne, organiczne, o gładkim i stylowym charakterze, które mogą wzbogacić Twoją przestrzeń osobistą lub dodać smaku restauracji, kawiarni lub otoczeniu firmowemu. celowy sposób.”
KOLOR I MATERIAŁ
Naturalny matowy lakierowany jesion lub bejcowany na popielaty, czarny, indyjski czerwony lub granatowy z siedziskiem z trzciny (rattan).
WYMIARY
W 70 cm / Wys. siedziska 46,5 cm / Szer. siedziska 53 cm / Gł. siedziska 54,5 cm

Jesion z siedziskiem z trzciny (rattan) w kolorach Natural Ash, Ash Grey, Indian Red, Navy Blue lub Black.

Napisz opinię

Please Wait to be Seated Ahm chair | Natural Ash with cane seat

Please Wait to be Seated Ahm chair | Natural Ash with cane seat

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek