CAROTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów

CAROTI

Producent: Caroti

Od 1960 Caroti produkuje meble z prawdziwego drewna. Po ponad 50 latach zmieniła formę, ale istota jest wciąż ta sama: wykończenia i wysokiej jakości materiały, całkowicie Made in Italy. Pasja i poświęcenie kierują firmą każdego dnia we wszystkich fazach produkcji, od projektowania po produkcję, za którymi podążają bezpośrednio właściciele, z najnowocześniejszymi i zaawansowanymi instrumentami, aby szybko i skutecznie reagować na potrzeby globalnego i dynamicznego rynków.
Caroti &Co. Firma Srl jest zaangażowana w poszukiwanie ekskluzywnych, wciąż funkcjonalnych mebli, które podążają za stylem życia i trendami współczesnego życia, dlatego w 2015 roku linia Vecchia Marina - flagowy produkt firmy - została uzupełniona o nową kolekcję współczesnego stylu „Concept”, kolekcję z dyskretnym i wszechstronne linie zaprojektowane z myślą o nieograniczonej personalizacji.
Zakład produkcyjny jest zanurzony w Toskanii, w dynamicznym obszarze przemysłowym: tutaj całe portfolio Caroti jest realizowane dzięki umiejętnemu połączeniu rzemiosła i innowacji technologicznych, gdzie ludzie są na pierwszym miejscu serce procesu, aby zapewnić wysokie standardy jakości i dokładne kontrole na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek