GLOBUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przedmiot dekoracyjny Caroti MAPPAMONDO VAUGONDY Zobacz większe

Przedmiot dekoracyjny Caroti MAPPAMONDO VAUGONDY

KOD: 250sdcarotimappamondovaugondy

ID: 167370

ProducentCaroti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Caroti MAPPAMONDO VAUGONDY

Przedmiot dekoracyjny

Dane techniczne

Czarny — 18 cm
Kość słoniowa — 14 cm

Opis

Francuski kartograf Vaugondy stworzył doskonałe mapy pod względem proporcji i estetycznej harmonii, pozostawiając eleganckie i poetyckie dzieła potomnym.

Tagi

Caroti, Promo Accessori, Dekoracje domowe, Globusy, Globus, Globusy w stylu klasycznym, Globusy granatowe, Globusy stołowe

Napisz opinię

Przedmiot dekoracyjny Caroti MAPPAMONDO VAUGONDY

Przedmiot dekoracyjny Caroti MAPPAMONDO VAUGONDY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek