Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti NAVIGATOR Zobacz większe

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti NAVIGATOR

KOD: 250sdcarotinavigator

ID: 167372

ProducentCaroti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Caroti NAVIGATOR

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym

Dane techniczne

Ø 26,5 x 29,75 cm

Opis

Globus nawigatora Ø 26,5 x 29,75 cm: Globus z dokładną reprodukcją XVI-wiecznych map Mercator z toczoną drewnianą podstawą, wykończenie orzech. Meridian z brązu z suchym kompasem leżący na poziomym drewnianym pierścieniu ze wskazaniem równoleżników.

Tagi

Caroti, Promo Accessori, Przedmioty dekoracyjne, Dekoracje domowe, Przedmioty dekoracyjne, Przedmioty dekoracyjne w stylu klasycznym, Przedmioty dekoracyjne w kolorze granatowym

Napisz opinię

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti NAVIGATOR

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti NAVIGATOR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek