SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka pod umywalkę z lustrem Caroti FRAME Zobacz większe

Szafka pod umywalkę z lustrem Caroti FRAME

KOD: 250sdcarotiframe

ID: 167392

ProducentCaroti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Caroti FRAME

Szafka pod umywalkę z lustrem

Opis

Sztuka. 5100 - Szafka pod umywalkę (w tym szklany blat), cm 180 x 51 x h220.
Szafka łazienkowa upiększa ceramiczne dodatki (w tym kryształową powierzchnię) stylem i elegancją, zapewniając klasyczny i nigdy niebanalny projekt, z lustrem, lampami led i niebieskimi schowkami. Przestrzeń optymalizuje toaleta z dużym lustrem Millerighe oraz szafka z drewnianymi półkami.

Dostępne w 4 wykończeniach: Lakierowane patynowane, Mahoń Naturalny, Mahoń Fusion i Mahoń Klasyczny.

Kolekcja GOLDLINE łączy kilka mebli, w których Caroti wprowadza innowacje i na nowo odkrywa morski styl dla współczesnego życia. Stolarka MILLERIGHE, która jest obecna we wszystkich produktach z tej linii, to poszukiwany design, dbałość o szczegóły i mistrzowskie wykonanie. Nieustanne poszukiwanie najwyższej jakości wykończeń i kunsztu gwarantuje wieczną elegancję.

Tagi

Caroti, Goldline, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu klasycznym, Szafki pod umywalkę w kolorze granatowym, Szafki pod umywalkę z drewna, Szafki podumywalkowe ze szkła, Szafki podumywalkowe stojące, Szafki podumywalkowe naścienne, Szafki pod umywalkę z szufladami, Szafki pod umywalkę szafki, szafki pod umywalkę z lustrem, szafki pod umywalkę z drzwiami, vecchia marina, mahoń, żagiel, mosiądz, lite drewno, styl marynistyczny, morski, morski, żeglarski, millerighe, morski, granatowy, stara marynarka wojenna, vintage, retro, kolonialny

Napisz opinię

Szafka pod umywalkę z lustrem Caroti FRAME

Szafka pod umywalkę z lustrem Caroti FRAME

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek