GLOBUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti LIBRARY GLOBE Zobacz większe

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti LIBRARY GLOBE

KOD: 250sdcarotilibraryglobe

ID: 167367

ProducentCaroti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Caroti LIBRARY GLOBE

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym

Dane techniczne

48 x 48 x 96 cm

Opis

Globus biblioteczny M. 48 x 48 x 96 cm: Ten globus podłogowy z drewnianą podstawą ma klasyczny kształt używany na przestrzeni wieków, z pierścieniami południka wykonanymi z ręcznie grawerowanego mosiądzu.

Tagi

Caroti, Promo Accessori, Dekoracje domowe, Globusy, Globus, Globusy w stylu klasycznym, Globusy granatowe, Globusy wolnostojące

Napisz opinię

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti LIBRARY GLOBE

Przedmiot dekoracyjny w stylu klasycznym Caroti LIBRARY GLOBE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek