SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Caroti Promo Accessori Half Mile Ray Zobacz większe

Lampa podłogowa Caroti Promo Accessori Half Mile Ray

KOD: 250sdcarotipromoaccessorihalfmileray

ID: 114545

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentCaroti
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Caroti Promo Accessori

Regulowana lampa podłogowa

Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Reflektor SL040 Half Mile Ray Wierna reprodukcja reflektora kinematograficznego z 1930 roku, mocowana na drewnianym trójnogu z mahoniowym wykończeniem i regulowana pod różnymi kątami. Mosiężny i aluminiowy reflektor obraca się w górę iw dół za pomocą pokrętła. Certyfikat UL / CE, dla 60-watowych żarówek i 14-watowej lampy CFL . Świetny kabel cewki ze ściemniaczem.

Tagi

Caroti, Akcesoria promocyjne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu klasycznym, Granatowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z drewna, Fluorescencyjne lampy podłogowe, Regulowane lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa podłogowa Caroti Promo Accessori Half Mile Ray

Lampa podłogowa Caroti Promo Accessori Half Mile Ray

Reflektor SL040 Half Mile Ray Wierna reprodukcja reflektora kinematograficznego z 1930 roku, jest zamontowana na drewnianym trójnogu z mahoniowym wykończeniem i może być regulowana pod różnymi kątami. Mosiężny i aluminiowy reflektor obraca się w górę iw dół za pomocą pokrętła. Certyfikat UL / CE, dla 60-watowych żarówek i 14-watowych żarówek CFL . Świetny kabel cewki ze ściemniaczem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek