BOTTEGA INTRECCIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

BOTTEGA INTRECCIO

Producent: Bottega Intreccio

Wioska Mogliano, położona wśród wzgórz Maceraty, od wielu pokoleń reprezentuje jedno z krajowych referencji w produkcji mebli, dodatków wyposażenia wnętrz i splecionych ze sobą akcesoriów modowych. Tradycyjna wiedza, którą zręczni rzemieślnicy potrafili z czasem odnawiać, eksperymentując z nowymi materiałami, technikami, rozwiązaniami formalnymi. Wyjątkowa kreatywność, którą region Marche przekazuje od czasów renesansu i która z dumą przynosi wyjątkową produkcję na całym świecie.


Projekt Bottega Intreccio powstał w 2014 roku z ambicji połączenia rzemieślników umiejętności z entuzjazmem nowych pokoleń do tworzenia eksperymentów, nowych przedsiębiorczych przygód i zachowania know-how, które, strzeżone przez kilku ekspertów, stanowi istotną część naszego wspólnego dziedzictwa.


Wiklina , sznurek, skóra i inne materiały są cierpliwie opracowywane zgodnie z koncepcją badaną przez projektantów, łącząc eksperymenty i rzemiosło w celu stworzenia innowacji, zaczynając od naszego tradycyjnego dziedzictwa przekazywanego przez wieki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek