SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Sfera Zobacz większe

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Sfera

KOD: 250sdbottegaintrecciocaratterisfera

ID: 95751

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMaurizio Bernabei
ProducentBottega Intreccio
MateriałTkana wiklina
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1752.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bottega Intreccio Caratteri

Lampa wisząca z plecionej wikliny o pośrednim świetle

Projektant: Maurizio Bernabei
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Linia lamp z ręcznie przeplatanej wikliny jest wynikiem twórczej więzi między Bottega Intreccio a architektem Maurizio Bernabei. Modułowy system splecionych stożków, ozdobiony kloszami o różnych czystych geometrycznych kształtach. Rezultatem jest „naturalnie istotny”, a jednocześnie „harmonijnie zmienny”, każdy utwór ma swoją własną tożsamość, swój „charakter”. Każdy kształt i każdy klosz w niepowtarzalny sposób współgra ze światłem i przestrzenią. Każda kreacja z kolekcji Caratteri jest wykonywana ręcznie przez Mistrzów z Mogliano, wyłącznie z naturalnych materiałów. Każdy element jest unikalnym, niepowtarzalnym elementem.

Lampa wisząca z abażurem ze splecionej wikliny, naturalnego, ekologicznego materiału typowego dla tradycji orientalnej do przetwarzania bambusa w celu wydobycia bardziej plastycznego rdzenia. Kulisty kształt zatrzaskuje się na stożkowym pniu, powtarzalny element wszystkich lamp wiszących Caratteri.
138 metrów wikliny jest starannie wybieranych i poddanych 5 wstępnym fazom pracy, a następnie umiejętnie kształtowane przez Mistrzów z Mogliano podczas ponad 7 godzin cierpliwego splatania . Lampa Sfera poddana jest hydrofobowej obróbce w kolorze naturalnym, zielonym, żółtym, jasnoniebieskim i czerwonym. Może być również lakierowany w kolorze białym, czarnym lub beżowym. Całkowite wymiary kuli to 60Øx95h cm.

Wszystkie elementy są wykonane z naturalnych materiałów i są gwarantowane do użytku w pomieszczeniach.
Do zastosowań na zewnątrz, o ile są wystarczająco chronione przed czynnikami atmosferycznymi i nie wystawione na bezpośrednie działanie słońca lub wody, zaleca się instalowanie ich poniżej: altan, werand lub przestrzeni chronionych przed czynnikami atmosferycznymi.(ee555)

Tagi

Bottega Intreccio, Maurizio Bernabei, Caratteriego, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, Lampy wiszące zewnętrzne, lampa wisząca, zewnętrzna lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące tkane wiklinowe; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Współczesne lampy wiszące na zewnątrz; Drewniane lampy wiszące na zewnątrz; Zewnętrzne lampy wiszące z plecionej wikliny

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Sfera

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Sfera

Linia lamp z ręcznie przeplatanej wikliny jest wynikiem twórczej więzi między Bottega Intreccio a architektem Maurizio Bernabei. Modułowy system splecionych stożków, ozdobiony kloszami o różnych czystych geometrycznych kształtach. Rezultatem jest „naturalnie istotny”, a jednocześnie „harmonijnie zmienny”, każdy utwór ma swoją tożsamość, swój „charakter”. Każdy kształt i każdy klosz w niepowtarzalny sposób współgra ze światłem i przestrzenią. Każda kreacja z kolekcji Caratteri jest wykonywana ręcznie przez Mistrzów z Mogliano, wyłącznie z naturalnych materiałów. Każdy element jest niepowtarzalnym, niepowtarzalnym elementem. Lampa wisząca z abażurem z przeplatanej wikliny, naturalnego, ekologicznego materiału typowego dla tradycji orientalnej do przetwarzania bambusa w celu wydobycia bardziej plastycznego rdzenia. Kulisty kształt zatrzaskuje się na stożkowym pniu, powtarzalny element wszystkich lamp wiszących Caratteri. 138 metrów wikliny jest starannie dobieranych i poddanych 5 wstępnym fazom pracy, a następnie umiejętnie kształtowane przez Mistrzów z Mogliano podczas ponad 7 godzin cierpliwego splatania . Lampa Sfera poddana jest hydrofobowej obróbce w kolorze naturalnym, zielonym, żółtym, jasnoniebieskim i czerwonym. Może być również lakierowany w kolorze białym, czarnym lub beżowym. Całkowite wymiary kuli to 60Øx95h cm. Wszystkie elementy są wykonane z naturalnych materiałów i są gwarantowane do użytku w pomieszczeniach. Do zastosowań na zewnątrz, o ile są wystarczająco chronione przed czynnikami atmosferycznymi, a nie bezpośrednio narażonych na działanie słońca lub wody, zaleca się zamontowanie ich poniżej: altan, werand lub przestrzeni chronionych przed czynnikami atmosferycznymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek