SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 35 Zobacz większe

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 35

KOD: 250sdL007

ID: 96716

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMaurizio Bernabei
ProducentBottega Intreccio
MateriałTkana wiklina
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 448.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bottega Intreccio Caratteri

Lampa wisząca z plecionej wikliny

Projektant: Maurizio Bernabei
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: L007

Dane techniczne

ø 18 x wys. 35 mm

Opis

Seia 35 to lampa wisząca z kloszem z plecionej wikliny. 35 metrów wikliny starannie wyselekcjonowanej i wymodelowanej na ponad 3 godziny cierpliwego tkania. Lampa Seia poddawana jest ochronnej obróbce naturalną, zieloną, żółtą, niebieską, czerwoną wodą. Może być również lakierowany na kolor biały, czarny. Lampa ma całkowity rozmiar 18Øx35 h cm.

Wiklina: Naturalna, Ziemia, Miód, Musztarda, Róża, Koral, Szałwia, Zielona Woda, Niebo, Lakierowana biel, Lakierowana czerń.

Wszystkie elementy są wykonane z naturalnych materiałów i są objęte gwarancją do użytku w pomieszczeniach.
Do zastosowań na zewnątrz, o ile są wystarczająco chronione przed czynnikami atmosferycznymi i nie są bezpośrednio wystawione na działanie słońca lub wody, zaleca się instalowanie ich poniżej: altan, werand lub przestrzeni chronionych przed czynnikami atmosferycznymi.

Tagi

Bottega Intreccio, Maurizio Bernabei, Caratteriego, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące tkane wiklinowe; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 35

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 35

Seia 35 to lampa wisząca z kloszem z plecionej wikliny. 35 metrów wikliny starannie wyselekcjonowanej i wymodelowanej na ponad 3 godziny cierpliwego tkania. Lampa Seia poddawana jest ochronnej obróbce naturalną, zieloną, żółtą, niebieską, czerwoną wodą. Może być również lakierowany na kolor biały, czarny. Lampa ma całkowity rozmiar 18Øx35 h cm. Wiklina: Naturalna, Ziemia, Miód, Musztarda, Róża, Koral, Szałwia, Zielona Woda, Niebo, Lakierowana biel, Lakierowana czerń. Wszystkie elementy są wykonane z naturalnych materiałów i mają gwarancję do użytku wewnętrznego. Do zastosowań na zewnątrz, o ile są wystarczająco zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi i nie są bezpośrednio wystawione na działanie słońca lub wody, zaleca się montaż poniżej: altany, werandy lub przestrzenie chronione przed czynnikami atmosferycznymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek