SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 140 Zobacz większe

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 140

KOD: 250sdL004

ID: 96240

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMaurizio Bernabei
ProducentBottega Intreccio
MateriałTkana wiklina
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1918.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bottega Intreccio Caratteri

Lampa wisząca z plecionej wikliny

Projektant: Maurizio Bernabei
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: L004

Dane techniczne

ø 48 x wys. 120 mm

Opis

Linia lamp z ręcznie przeplatanej wikliny jest wynikiem twórczej więzi między Bottega Intreccio a architektem Maurizio Bernabei. Modułowy system splecionych stożków, ozdobiony kloszami o różnych czystych geometrycznych kształtach. Rezultatem jest „naturalnie istotny”, a jednocześnie „harmonijnie zmienny”, każdy utwór ma swoją własną tożsamość, swój „charakter”. Każdy kształt i każdy klosz w niepowtarzalny sposób współgra ze światłem i przestrzenią. Każda kreacja z kolekcji Caratteri jest wykonywana ręcznie przez Mistrzów z Mogliano, wyłącznie z naturalnych materiałów. Każdy element jest unikalnym, niepowtarzalnym elementem.

Modułowa lampa wisząca z abażurem ze splecionej wikliny, naturalnego, ekologicznego materiału typowego dla tradycji orientalnej do obróbki bambusa w celu wydobycia bardziej plastycznego rdzenia. Progresja pni stożkowych zatrzaskuje się ze sobą maksymalnie do 4.
Seia 140 (kod. L004)
140 metrów wikliny jest starannie dobieranych i poddanych 5 wstępnym fazom pracy, a następnie umiejętnie ukształtowany przez Mistrzów Mogliano podczas ponad 8 godzin cierpliwego przeplatania. Lampa Seia poddana jest hydrofobowej obróbce w kolorze naturalnym, zielonym, żółtym, jasnoniebieskim i czerwonym. Można ją również lakierować na kolor biały, czarny lub beżowy. Całkowite wymiary lampy wiszącej to 50Øx120h.

Wiklina: Naturalna, Ziemia, Miód, Musztarda, Róża, Koral, Szałwia, Zielona Woda, Niebo, Lakierowana biel, Lakierowana czerń.( ccc333)
Wszystkie elementy są wykonane z naturalnych materiałów i są objęte gwarancją do użytku w pomieszczeniach.
Do zastosowań na zewnątrz, o ile są wystarczająco chronione przed czynnikami atmosferycznymi i nie są bezpośrednio wystawione na działanie słońca lub wody, zaleca się instalowanie ich poniżej: altan, werand lub przestrzeni chronionych przed czynnikami atmosferycznymi.

Tagi

Bottega Intreccio, Maurizio Bernabei, Caratteriego, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące tkane wiklinowe; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 140

Lampa wisząca Bottega Intreccio Caratteri Seia 140

Linia lamp z ręcznie przeplatanej wikliny jest wynikiem twórczej więzi między Bottega Intreccio a architektem Maurizio Bernabei. Modułowy system splecionych stożków, ozdobiony kloszami o różnych czystych geometrycznych kształtach. Rezultatem jest „naturalnie istotny”, a jednocześnie „harmonijnie zmienny”, każdy utwór ma swoją tożsamość, swój „charakter”. Każdy kształt i każdy klosz w niepowtarzalny sposób współgra ze światłem i przestrzenią. Każda kreacja z kolekcji Caratteri jest wykonywana ręcznie przez Mistrzów z Mogliano, wyłącznie z naturalnych materiałów. Każdy element jest unikalnym, niepowtarzalnym dziełem. Modułowa lampa wisząca z kloszem z przeplatanej wikliny, naturalnego, ekologicznego materiału typowego dla tradycji orientalnej do przetwarzania bambusa w celu wydobycia bardziej plastycznego rdzenia. Progresja pni stożkowych zatrzaskuje się między sobą maksymalnie do 4. Seia 140 (kod. L004) 140 metrów wikliny jest starannie wybieranych i poddawanych 5 wstępnym fazom prac, a następnie umiejętnie ukształtowany przez Mistrzów z Mogliano podczas ponad 8 godzin cierpliwego przeplatania. Lampa Seia poddana jest hydrofobowej obróbce w kolorze naturalnym, zielonym, żółtym, jasnoniebieskim i czerwonym. Można ją również lakierować na kolor biały, czarny lub beżowy. Całkowite wymiary lampy wiszącej to 50Øx120h. Wiklina: Naturalna, Ziemia, Miód, Musztarda, Róża, Koral, Szałwia, Zielona Woda, Niebo, Lakierowana biel, Lakierowana czerń. Wszystkie elementy są wykonane z naturalnych materiałów i mają gwarancję do użytku wewnętrznego. Do zastosowań zewnętrznych, o ile są wystarczająco zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi i nie są bezpośrednio wystawione na działanie słońca lub wody, zaleca się ich montaż poniżej: altany, werandy lub przestrzenie chronione przed czynnikami atmosferycznymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek