DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon z plecionej wikliny Bottega Intreccio NODO Zobacz większe

Wazon z plecionej wikliny Bottega Intreccio NODO

KOD: 250sdA005

ID: 164946

Rok produkcji2020
ProducentBottega Intreccio
CenaCena od 425.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bottega Intreccio NODO

Wazon z plecionej wikliny

Dane techniczne

Średnica 28 x wys. 29 cm

Opis

Nodo to seria wiklinowych wazonów, tkanych w celu owinięcia białej ceramicznej podstawy i stworzenia rytmu brył i pustych przestrzeni. Zastosowanie materiału ceramicznego pozwala na przechowywanie w wazonie wody na kwiaty i łatwe czyszczenie po użyciu. Podstawę uzupełnia tkana wiklinowa opaska, która rozciąga się w miękkiej, harmonijnej formie.

Wiklina: Naturalna / Czarny lakier

„Solidna forma, która dzięki zestawieniu ceramiki i wikliny staje się lżejsza i bardziej otwarte do góry. Dwa tradycyjne materiały, które wzajemnie się kompensują, przenikają się i stają się współczesne.”

Tagi

Bottega Intreccio, wazony, dekoracje domowe, wazony, wazony w stylu współczesnym, wazony drewniane, wazony z plecionej wikliny

Napisz opinię

Wazon z plecionej wikliny Bottega Intreccio NODO

Wazon z plecionej wikliny Bottega Intreccio NODO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek