PUDEŁKO DO PRZECHOWYWANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojemnik do przechowywania z wikliny Bottega Intreccio SHIZE Zobacz większe

Pojemnik do przechowywania z wikliny Bottega Intreccio SHIZE

KOD: 250sdA002-A003

ID: 164947

Rok produkcji2020
ProjektantSetsu & Shinobu Ito
ProducentBottega Intreccio
CenaCena od 413.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bottega Intreccio SHIZE

Pojemnik do przechowywania z wikliny

Dane techniczne

Kod.A002 - Shizè S: 16H x 36 x 54 cm
Kod.A003 - Shizé L: 16H x 50 x 58 cm

Opis

Jak wielki kamień na meblach w domu, pojemnik Shizè ma miękką, organiczną formę. Igra z kontrastem między dużym rozmiarem tkanej wiklinowej części a obitym skórą talerzem, który spoczywa na brzegu naczynia. Złożone w wykonaniu ze względu na asymetryczną formę oraz dla tzw. passatemorte, pasaży, w których nić nie kończy swojego obwodu.

Wiklina: Naturalna
Skóra: Skóra

„Dwa elementy centralne czerpią inspirację z natury. Nieregularny kształt Shizè pochodzi od kamieni znalezionych w rzekach; Mawa, wąska u podstawy i szersza ku górze, zapożycza swoje cechy od kwiatu w całej okazałości.”

Tagi

Bottega Intreccio, Setsu i Shinobu Ito, Pudełka do przechowywania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Pudełko do przechowywania, Pudełka do przechowywania w stylu współczesnym, Pudełka do przechowywania drewna, Pudełka do przechowywania z wikliny

Napisz opinię

Pojemnik do przechowywania z wikliny Bottega Intreccio SHIZE

Pojemnik do przechowywania z wikliny Bottega Intreccio SHIZE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek