ARREDIORG.IT®

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 220 elementów

ARREDIORG.IT®

Producent: Arrediorg.It®

Firma Arrediorg.it® powstała w 2014 roku z pomysłu pary z pasją do obróbki drewna. Celem marki jest stanie się punktem odniesienia dla poszukujących ekskluzywnych mebli o wyrafinowanych i eleganckich liniach. Dziś firma, coraz bardziej doceniana i gotowa do rozpowszechniania swoich wartości w całych Włoszech, może pochwalić się zespołem ekspertów gotowych sprostać życzeniom klientów. Wszystkie meble Arrediorg.it® są wykonywane przez doświadczonych rzemieślników.

Produkty Arrediorg.it®
W szczególności Arrediorg.it® zajmuje się sprzedażą mebli i oświetlenia do domu i biura, z rozwiązaniami skierowane do tych, którzy chcą stworzyć lub przemyśleć swoje własne studio lub dom. Firma zajmuje się projektowaniem mebli w stylu klasycznym, odpowiednich dla profesjonalistów, takich jak prawnicy i księgowi, którzy potrzebują dobrze zorganizowanej i funkcjonalnej przestrzeni, ale także eleganckiej i wygodnej, aby odpowiednio powitać swoich klientów. Firma oferuje szeroką gamę produktów począwszy od drewnianych biurek wykonanych z prawdziwego forniru orzechowego, po fotele pokryte prawdziwą skórą z regulacją wysokości i głębokości. Katalog zawiera wysoce funkcjonalne meble i wyposażenie do tworzenia sal konferencyjnych, salonów, poczekalni. Każde rozwiązanie jest w stanie zaspokoić wymagania profesjonalistów, również dzięki klasycznej linii regałów, stołów i szafek.

Kolekcja Arrediorg.it®
Arrediorg.it® nie jest przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów, którzy chcą urządzić przestrzeń biurową w klasycznym stylu. Katalog pełen jest propozycji mebli w nowoczesnym stylu, takich jak kolekcja Evolutio i kolekcja Platinum, które charakteryzują się wysoce wytrzymałymi materiałami oraz czystym i niezbędnym designem zaprojektowanym w celu optymalizacji przestrzeni. Istnieje również wiele pomysłów na dom, zwłaszcza w stylu prowansalskim, jak choćby linia Princess, przeznaczona dla tych, którzy chcą domu wyrafinowanego, ale i odpornego. Podczas gdy w kolekcji Bella można znaleźć wysokiej klasy meble wykończone w kolorze kości słoniowej, kolekcja Coppelia zawiera autentyczne meble w stylu shabby chic z wytrawionego drewna i z wykończeniem w kolorze ecru. Miłośnicy mebli rustykalnych znajdą w kolekcji Woodside to, co najlepsze w meblach z naturalnego drewna, typowe dla domów górskich i środowisk vintage.

Systemy oświetleniowe Arrediorg.it®
Podstawowe wartości firmy to estetyka i praktyczność, które dobrze wyrażają się również w ofercie systemów oświetleniowych. Dobre oświetlenie jest niezbędne w pracy biurowej, ponieważ posiadanie odpowiedniego światła nie obciąża nadmiernie wzroku. Ponadto nie należy lekceważyć wyglądu lampy, będącej prawdziwym obiektem designerskim, ponieważ może ona nadać pomieszczeniu inny wygląd. Katalog zawiera rzeczywiście wiele lamp wiszących, idealnych do oświetlania każdego pomieszczenia. Oczywiście lampy stołowe dostępne są również w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Oferowane rodzaje oświetlenia nadają się również do kontekstów innych niż pracownia, takich jak restauracje, hotele i bary.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek