SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Arrediorg.It® Luce Zobacz większe

Lampa sufitowa Arrediorg.It® Luce

KOD: 250sdLDP 9897 - 450

ID: 105071

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentArrediorg.It®
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Arrediorg.It® Luce

Kryształowa lampa sufitowa LED

Rodzaj: Lampa sufitowa
Kod produktu: LDP 9897 - 450

Dane techniczne

wys. 30 mm - 45 mm

Opis

Luce to lampa sufitowa LED z kryształkami i szklaną, chromowaną metalową konstrukcją. Lampa sufitowa składa się z 16 żarówek w tym 20W LED G4 220 - 240V energooszczędnych.

Tagi

Arrediorg.it®, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Kryształowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light, Lampy sufitowe LED, Światła sufitowe, Lampy sufitowe z kryształkami

Napisz opinię

Lampa sufitowa Arrediorg.It® Luce

Lampa sufitowa Arrediorg.It® Luce

Luce to lampa sufitowa LED z kryształami i szklaną, chromowaną metalową konstrukcją. Lampa sufitowa składa się z 16 żarówek w tym 20W LED G4 220 - 240V energooszczędnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek