SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Arrediorg.It® Manhattan Zobacz większe

Lampa ścienna Arrediorg.It® Manhattan

KOD: 250sdLDW 8012-1

ID: 109687

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentArrediorg.It®
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arrediorg.It® Manhattan

Pośrednia lekka metalowa lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: LDW 8012-1

Dane techniczne

szer. 25 mm x wys. 32 mm

Opis

Manhattan to chromowany lub złoty metalowy kinkiet, z podwójnym przezroczystym szklanym kloszem. Posiada 1 punkt świetlny z gniazdem E14, napięcie 220-240 V, moc 40W. Nadaje się do wszystkich rodzajów żarówek, brak w zestawie.

Tagi

Arrediorg.it®, Manhattan, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety fluorescencyjne, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety z ramieniem stałym, Kinkiety, Kinkiety żarowe

Napisz opinię

Lampa ścienna Arrediorg.It® Manhattan

Lampa ścienna Arrediorg.It® Manhattan

Manhattan to chromowany lub złoty metalowy kinkiet z podwójnym przezroczystym szklanym kloszem. Posiada 1 punkt świetlny z gniazdem E14, napięcie 220-240 V, moc 40W. Nadaje się do wszystkich rodzajów żarówek, brak w zestawie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek