SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Arrediorg.It® Bonton Zobacz większe

Lampa ścienna Arrediorg.It® Bonton

KOD: 250sdLDW 1221-1

ID: 109717

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentArrediorg.It®
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Arrediorg.It® Bonton

Lampa ścienna z metalu o pośrednim świetle

Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: LDW 1221-1

Dane techniczne

ø 12 x wys. 20 mm

Opis

Bonton to chromowany metalowy kinkiet ze szklanym kloszem. Posiada 1 punkt świetlny z gniazdem E14, napięcie 220-240 V, moc 40W. Nadaje się do wszystkich rodzajów żarówek, brak w zestawie.

Tagi

Arrediorg.it®, SPOSÓB BYCIA, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety fluorescencyjne, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety z ramieniem stałym, Kinkiety żarowe

Napisz opinię

Lampa ścienna Arrediorg.It® Bonton

Lampa ścienna Arrediorg.It® Bonton

Bonton to chromowana metalowa lampa ścienna ze szklanym kloszem. Posiada 1 punkt świetlny z gniazdem E14, napięcie 220-240 V, moc 40W. Nadaje się do wszystkich rodzajów żarówek, brak w zestawie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek