BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniane biurko gabinetowe z półkami Arrediorg.It® Platinum Zobacz większe

Drewniane biurko gabinetowe z półkami Arrediorg.It® Platinum

KOD: 250sdPG-B19B-G20C

ID: 159666

ProducentArrediorg.It®

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arrediorg.It® Platinum

Drewniane biurko gabinetowe z półkami

Dane techniczne

Dł 200 cm - Gł 85 cm - W 75 cm

Opis

Platinum to biurko z drewna i paneli z włókna drzewnego uszlachetnione ciemnymi żyłkami w kolorze orzecha, ze zintegrowaną szafką serwisową, którą można ustawić po prawej lub lewej stronie. Szafka serwisowa z 1 drzwiami i 2 szufladami, idealne rozwiązanie jako uchwyt na drukarkę, szafka na telefon i faks, szafka na dokumenty, półka na ozdoby.

Tagi

Arrediorg.it®, Platinum, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Styl Współczesny Biurka Biurowe, Drewniane Biurka Biurowe, Metalowe Biurka Biurowe, Drewno Konstrukcyjne Biurka, Biurka z Włókna Drzewnego, Biurka z półkami, Biurka Executive, Biurka segmentowe , Biurka w kształcie litery L, Biurka z prowadzeniem kabli

Napisz opinię

Drewniane biurko gabinetowe z półkami Arrediorg.It® Platinum

Drewniane biurko gabinetowe z półkami Arrediorg.It® Platinum

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek