SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Arrediorg.It® Donatti Zobacz większe

Lampa ścienna Arrediorg.It® Donatti

KOD: 250sdLDW 8011-2 (GD)

ID: 109867

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentArrediorg.It®
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Arrediorg.It® Donatti

Pośrednia lekka metalowa lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: LDW 8011-2 (GD)

Dane techniczne

klosz: ø 8 mm x 20 mm
lampa: szer. 20 mm x wys.33 mm

Opis

Donatti to metalowa aplikacja w kolorze złota z przezroczystym kloszem z falistego szkła. Lampa zapewnia dwa punkty świetlne z żarówkami E14, 220-240 V, 40W, LED, halogenowymi, żarnikowymi lub niskozużyciowymi, brak w zestawie.

Tagi

Arrediorg.it®, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu klasycznym, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Arrediorg.It® Donatti

Lampa ścienna Arrediorg.It® Donatti

Donatti to metalowa aplikacja w kolorze złota z przezroczystym kloszem z falistego szkła. Lampa zapewnia dwa punkty świetlne z żarówkami E14 220-240 V, 40W, LED, halogenami, żarówkami lub żarówkami o niskim zużyciu energii, brak w zestawie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek