RUX DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

RUX DESIGN

Produkty projektanta: RUX Design

W 2008 roku założyciel i reżyser RUX Russell Greenberg postanowił zbudować nowy rodzaj kreatywnej firmy „w której piorun uderza dwa razy dziennie”, rodzaj niekończącej się przestrzeni burzy mózgów napędzanej tarciem między skrajną prawą i lewą półkulą mózgu. Zamiast specjalizować się w jednym sektorze przemysłowym, takim jak architektura, wzornictwo przemysłowe lub projektowanie graficzne, RUX celowo odłączyłby się od specjalizacji i zamiast tego skupił się na kultywowaniu bogatej i złożonej kultury firmy, skupionej na „twórczo inspirowanym zdrowym rozsądku”.
Rezultatem jest hiperkreatywne studio, pełne optymizmu i oddane obietnicy nieograniczonych możliwości. W RUX wierzymy, że nowe pomysły są najrzadszą formą mocy i że te pomysły, gdy są na czas, inteligentnie zaprojektowane i starannie wykonane, są nieocenione. RUX wprowadza innowacje w produktach konsumenckich, projektuje budynki i przestrzenie, rozwija własność intelektualną, definiuje tożsamość marki oraz tworzy i kuratoruje obiekty artystyczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek