FRÉDÉRIC SOFIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

FRÉDÉRIC SOFIA

Produkty projektanta: Frédéric Sofia

Między grafiką a fikcją, realizmem strukturalnym i estetyką formalną Frederic Sofia instynktownie przechodzi ze świata przedmiotów do sztuki współczesnej. Samouk, jego formacja podążała nietypowymi i przekrojowymi ścieżkami. Funkcjonuje bez metodologii, bez teorii, z praktyczną intuicją, która nie wymaga wyjaśnień. Interweniuje na obiekcie zarówno w sposób klasyczny, jak i wirusowy. Przemiany, komunikaty przekazywane są w subtelny sposób. Podstępne odniesienia przybierają formę i rozprzestrzeniają się. Borderless, hybrydowa dusza, rozpoznaje oznaki przynależności, szanuje poszczególne grupy i desakralizuje symbole nawet przy ich przywracaniu. Przypomnienie ewolucji rzeczy, hołd dla tego, co kocha, czy to przemysłowe, czy ekologiczne. jego projekt przemawia językiem zbiorowej wyobraźni, celebrując duszę przedmiotu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek