SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Fermob Luxembourg Zobacz większe

Stolik kawowy Fermob Luxembourg

KOD: 250sd4161

ID: 133431

Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantFrédéric Sofia
ProducentFermob

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fermob Luxembourg

Prostokątny aluminiowy stolik ogrodowy

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Frédéric Sofia
Kod produktu: 4161

Opis

Luksemburg niski stół ogrodowy zamienia się w ławkę na zewnątrz, gdy masz więcej gości, niż się spodziewałeś. Zachowuje te same kody firmowe, co inne meble z Luksemburga i świetnie prezentuje się obok foteli ogrodowych z tej samej kultowej kolekcji.
Stelaż : Rurowy aluminiowy
Blat : Aluminiowe listwy
Nakładki : Wygłuszające
Zaprawa o bardzo wysokiej ochronie do użytku na zewnątrz
Powłoka proszkowa anty-UV
Dostępna w 24 kolorach
3 lata gwarancji

Asortyment Luxembourg, początkowo wyprodukowany dla Jardin du Luxembourg w Paryżu, stała się sama w sobie legendą. Jej styl jest symbolem francuskiego designu – wyrazem kultury francuskiej w formie mebli! Dziś Luksemburg to bajeczna kolekcja wykonana z aluminium, której hasłami przewodnimi są lekkość, radość życia i serdeczność. Fermob poprosił Frédérica Sofię o reinterpretację legendarnych krzeseł i foteli Jardin du Luxembourg, stworzonych w 1923 roku w paryskich warsztatach departamentu parków i które Fermob do dziś produkuje dla miejskich ogrodów publicznych. W efekcie powstała cała kolekcja mebli o tych samych wyrazistych liniach i formach, łącząca lekkość i wytrzymałość aluminium z wygodą zakrzywionych listew siedzisk.

Frédéric Sofia

Frédéric Sofia - zdjęcie projektantaMiędzy grafiką a fikcją, realizmem strukturalnym i estetyką formalną Frederic Sofia instynktownie przechodzi od świata przedmiotów do sztuki współczesnej. Samouk, jego formacja podążała drogami nietypowymi i przekrojowymi. Funkcjonuje bez metodologii, bez teorii, z praktyczną intuicją, która nie wymaga wyjaśnienia. Interweniuje na obiekcie w sposób zarówno klasyczny, jak i wirusowy. Przemiany, przesłania są przekazywane w subtelny sposób. Podstępne odniesienia przybierają formę i rozprzestrzeniają się. Bez granic, dusza hybryda, rozpoznaje oznaki przynależności, szanuje poszczególne grupy, desakralizuje symbole nawet wtedy, gdy je przywraca. Przypomnienie ewolucji rzeczy, hołd dla tego, co kocha, czy to przemysłowe, czy ekologiczne. jego projekt przemawia językiem zbiorowej wyobraźni, celebrując duszę przedmiotu.

Filmy

Tagi

Fermob, Frédéric Sofia, Luksemburg, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe aluminiowe, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe prostokątne

Napisz opinię

Stolik kawowy Fermob Luxembourg

Stolik kawowy Fermob Luxembourg

Luksemburg niski stół ogrodowy zamienia się w ławkę na zewnątrz, gdy masz więcej gości, niż się spodziewałeś. Zachowuje te same kody firmowe, co inne meble z Luksemburga i świetnie prezentuje się obok foteli ogrodowych z tej samej kultowej kolekcji. Stelaż : Rurowy aluminiowy Blat : Aluminiowe listwy Nakładki : Wygłuszające Zaprawa o bardzo wysokiej ochronie do użytku na zewnątrz Powłoka pros...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek