SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Fermob Lorette Zobacz większe

Fotel Fermob Lorette

KOD: 250sd5713

ID: 133416

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaFotel
ProjektantFrédéric Sofia
ProducentFermob

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fermob Lorette

Stalowy fotel ogrodowy z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Frédéric Sofia
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 5713

Opis

Lorette to fotel ogrodowy. Cztery cienkie nogi z rozkloszowanymi stopami zapewniającymi stabilność na trawie, zaokrąglone rogi w miejscu, w którym podstawa styka się z siedziskiem, oraz oparcie przypominające mashrabije, otwarte, ażurowe drewniane panele powszechne w krajach śródziemnomorskich, które chronią przed wzrokiem ciekawskich, a jednocześnie przepuszczają wiatr.
Oferowane we wszystkich 24 odcieniach palety kolorów Fermob, krzesło doda charakteru i komfortu każdemu zestawowi mebli ogrodowych.

Frederic Sofia zaprojektował kolekcję Lorette z wieloma wpływami, ale tylko jedną osobowością. Jego linie nawiązują do projektu z lat 50. i 60. XX wieku; jego ażurowe wzory przypominają urok wiejskich domów. Rezultat jest nieunikniony zarówno urzekający, jak i elegancki, z drobną metaloplastyką: duch Fermob w całej okazałości.

Frédéric Sofia

Frédéric Sofia - zdjęcie projektantaMiędzy grafiką a fikcją, realizmem strukturalnym i estetyką formalną Frederic Sofia instynktownie przechodzi od świata przedmiotów do sztuki współczesnej. Samouk, jego formacja podążała drogami nietypowymi i przekrojowymi. Funkcjonuje bez metodologii, bez teorii, z praktyczną intuicją, która nie wymaga wyjaśnienia. Interweniuje na obiekcie w sposób zarówno klasyczny, jak i wirusowy. Przemiany, przesłania są przekazywane w subtelny sposób. Podstępne odniesienia przybierają formę i rozprzestrzeniają się. Bez granic, dusza hybryda, rozpoznaje oznaki przynależności, szanuje poszczególne grupy, desakralizuje symbole nawet wtedy, gdy je przywraca. Przypomnienie ewolucji rzeczy, hołd dla tego, co kocha, czy to przemysłowe, czy ekologiczne. jego projekt przemawia językiem zbiorowej wyobraźni, celebrując duszę przedmiotu.

Filmy

Tagi

Fermob, Frédéric Sofia, Lorette, Meble ogrodowe, Sofy i fotele, Łatwe krzesła, Niskie krzesła wypoczynkowe, Łatwe krzesło, Niskie wypoczynkowe, Krzesła w stylu współczesnym, Metalowe fotele, Stalowe fotele, Łatwe krzesła z podłokietnikami, Krzesła og

Napisz opinię

Fotel Fermob Lorette

Fotel Fermob Lorette

Lorette to fotel ogrodowy. Cztery cienkie nogi z rozkloszowanymi stopami zapewniającymi stabilność na trawie, zaokrąglone rogi w miejscu, w którym podstawa styka się z siedziskiem, oraz oparcie przypominające mashrabije, otwarte, ażurowe drewniane panele powszechne w krajach śródziemnomorskich, które chronią przed wzrokiem ciekawskich, a jednocześnie przepuszczają wiatr. Oferowane we wszystki...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek