SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Fermob Ultrasofa Zobacz większe

Stolik kawowy Fermob Ultrasofa

KOD: 250sd6250

ID: 133467

Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantFrédéric Sofia
ProducentFermob

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fermob Ultrasofa

Aluminiowy stolik ogrodowy

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Frédéric Sofia
Kod produktu: 6250

Opis

Ultrasofa to niski metalowy stół o asymetrycznych krzywiznach i podstawie, które nadają mu niepowtarzalną tożsamość. Kolejna nowa kreacja, która będzie dobrze wyglądać w salonie, gdy nadejdzie zima! Meble ogrodowe, które po raz kolejny udowadniają finezję materiałów Fermob oraz wiedzę fachową w zakresie wzornictwa i wytrzymałości.
Podstawa: Rura stalowa
Blat stołu: Aluminium

Ultrasofa to zupełnie nowy produkt, który ucieleśnia know-how i kreatywność firmy Fermob. Ten mebel wypoczynkowy jest idealny dla profesjonalistów, którzy chcą zaprezentować swoje nowoczesne referencje w dobrym stylu, i równie dobrze sprawdza się w domu, jak i na zewnątrz.

Frédéric Sofia

Frédéric Sofia - zdjęcie projektantaMiędzy grafiką a fikcją, realizmem strukturalnym i estetyką formalną Frederic Sofia instynktownie przechodzi od świata przedmiotów do sztuki współczesnej. Samouk, jego formacja podążała drogami nietypowymi i przekrojowymi. Funkcjonuje bez metodologii, bez teorii, z praktyczną intuicją, która nie wymaga wyjaśnienia. Interweniuje na obiekcie w sposób zarówno klasyczny, jak i wirusowy. Przemiany, przesłania są przekazywane w subtelny sposób. Podstępne odniesienia przybierają formę i rozprzestrzeniają się. Bez granic, dusza hybryda, rozpoznaje oznaki przynależności, szanuje poszczególne grupy, desakralizuje symbole nawet wtedy, gdy je przywraca. Przypomnienie ewolucji rzeczy, hołd dla tego, co kocha, czy to przemysłowe, czy ekologiczne. jego projekt przemawia językiem zbiorowej wyobraźni, celebrując duszę przedmiotu.

Filmy

Tagi

Fermob, Frédéric Sofia, Ultrasofa, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe aluminiowe, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe niskie, Stol

Napisz opinię

Stolik kawowy Fermob Ultrasofa

Stolik kawowy Fermob Ultrasofa

Ultrasofa to niski metalowy stół o asymetrycznych krzywiznach i podstawie, które nadają mu niepowtarzalną tożsamość. Kolejna nowa kreacja, która będzie dobrze wyglądać w salonie, gdy nadejdzie zima! Meble ogrodowe, które po raz kolejny udowadniają finezję materiałów Fermob oraz wiedzę fachową w zakresie wzornictwa i wytrzymałości. Podstawa: Rura stalowa Blat stołu: Aluminium Ultrasofa to zupe...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek