SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Fermob Luxembourg Zobacz większe

Stół Fermob Luxembourg

KOD: 250sd4135

ID: 133427

Rodzaj meblaStół
ProjektantFrédéric Sofia
ProducentFermob

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fermob Luxembourg

Kwadratowy aluminiowy stół ogrodowy

Rodzaj: Stół
Projektant: Frédéric Sofia
Kod produktu: 4135

Opis

Luksemburg to kwadratowy stół ogrodowy o wymiarach 80x80 cm i czterech nogach, które optymalizują przestrzeń na nogi pod stołem, ten bardzo praktyczny przedmiot jest idealny dla par. Charakterystyczna rama i nóżki podstawy nadają stołowi wyrazisty luksemburski charakter. Jest również bardzo lekki i może być używany jako podręczna komoda lub obok innych, większych modeli.
Podstawa : Rura aluminiowa
Blat : Listwy aluminiowe
Otwór na parasol Ø 41 mm (Słup = Ø 37 mm)

Seria Luxembourg, początkowo produkowana dla Jardin du Luxembourg w Paryżu, stała się sama w sobie legendą. Jej styl jest symbolem francuskiego designu – wyrazem kultury francuskiej w formie mebli! Dziś Luksemburg to bajeczna kolekcja wykonana z aluminium, której hasłami przewodnimi są lekkość, radość życia i serdeczność. Fermob poprosił Frédérica Sofię o reinterpretację legendarnych krzeseł i foteli Jardin du Luxembourg, stworzonych w 1923 roku w paryskich warsztatach departamentu parków i które Fermob do dziś produkuje dla miejskich ogrodów publicznych. W efekcie powstała cała kolekcja mebli o tych samych wyrazistych liniach i formach, łącząca lekkość i wytrzymałość aluminium z wygodą zakrzywionych listew siedzisk.

Frédéric Sofia

Frédéric Sofia - zdjęcie projektantaMiędzy grafiką a fikcją, realizmem strukturalnym i estetyką formalną Frederic Sofia instynktownie przechodzi od świata przedmiotów do sztuki współczesnej. Samouk, jego formacja podążała drogami nietypowymi i przekrojowymi. Funkcjonuje bez metodologii, bez teorii, z praktyczną intuicją, która nie wymaga wyjaśnienia. Interweniuje na obiekcie w sposób zarówno klasyczny, jak i wirusowy. Przemiany, przesłania są przekazywane w subtelny sposób. Podstępne odniesienia przybierają formę i rozprzestrzeniają się. Bez granic, dusza hybryda, rozpoznaje oznaki przynależności, szanuje poszczególne grupy, desakralizuje symbole nawet wtedy, gdy je przywraca. Przypomnienie ewolucji rzeczy, hołd dla tego, co kocha, czy to przemysłowe, czy ekologiczne. jego projekt przemawia językiem zbiorowej wyobraźni, celebrując duszę przedmiotu.

Filmy

Tagi

Fermob, Frédéric Sofia, Luksemburg, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoły, Stoły ogrodowe, Stół, Stół ogrodowy, Stoły w stylu współczesnym, Stoły aluminiowe, Stoły metalowe, Stoły kwadratowe, Stoły ogrodowe w stylu współczesnym, Stoły ogrodowe alumi

Napisz opinię

Stół Fermob Luxembourg

Stół Fermob Luxembourg

Luksemburg to kwadratowy stół ogrodowy o wymiarach 80x80 cm i czterech nogach, które optymalizują przestrzeń na nogi pod stołem, ten bardzo praktyczny przedmiot jest idealny dla par. Charakterystyczna rama i nóżki podstawy nadają stołowi wyrazisty luksemburski charakter. Jest również bardzo lekki i może być używany jako podręczna komoda lub obok innych, większych modeli. Podstawa : Rura alumi...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek