SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Fermob Luxembourg Zobacz większe

Fotel Fermob Luxembourg

KOD: 250sd4166

ID: 133433

Rodzaj meblaFotel
ProjektantFrédéric Sofia
ProducentFermob

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fermob Luxembourg

Fotel ogrodowy aluminiowy bujany z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Frédéric Sofia
Kod produktu: 4166

Opis

Fotel bujany Luksemburg łączy modny styl z ponadczasową tradycją. Mebel jest zabawnym, praktycznym dodatkiem do mebli ogrodowych, a także jest idealną opcją do spędzania czasu we wnętrzach, aby spędzić leniwe popołudnia.
Stelaż: Rurowy aluminiowy
Siedzisko: Zakrzywione listwy aluminiowe
Oparcie: Zakrzywione listwy aluminiowe
Podłokietniki : Listwy aluminiowe
Bardzo wysoki stopień ochrony do użytku na zewnątrz
Powłoka proszkowa anty-UV
Dostępne w 24 kolorach
3 lata gwarancji

Seria Luxembourg, początkowo produkowana dla Jardin du Luxembourg w Paryżu, stała się sama w sobie legendą. Jej styl jest symbolem francuskiego designu – wyrazem kultury francuskiej w formie mebli! Dziś Luksemburg to bajeczna kolekcja wykonana z aluminium, której hasłami przewodnimi są lekkość, radość życia i serdeczność. Fermob poprosił Frédérica Sofię o reinterpretację legendarnych krzeseł i foteli Jardin du Luxembourg, stworzonych w 1923 roku w paryskich warsztatach departamentu parków i które Fermob do dziś produkuje dla miejskich ogrodów publicznych. W efekcie powstała cała kolekcja mebli o tych samych wyrazistych liniach i formach, łącząca lekkość i wytrzymałość aluminium z wygodą zakrzywionych listew siedzisk.

Frédéric Sofia

Frédéric Sofia - zdjęcie projektantaMiędzy grafiką a fikcją, realizmem strukturalnym i estetyką formalną Frederic Sofia instynktownie przechodzi od świata przedmiotów do sztuki współczesnej. Samouk, jego formacja podążała drogami nietypowymi i przekrojowymi. Funkcjonuje bez metodologii, bez teorii, z praktyczną intuicją, która nie wymaga wyjaśnienia. Interweniuje na obiekcie w sposób zarówno klasyczny, jak i wirusowy. Przemiany, przesłania są przekazywane w subtelny sposób. Podstępne odniesienia przybierają formę i rozprzestrzeniają się. Bez granic, dusza hybryda, rozpoznaje oznaki przynależności, szanuje poszczególne grupy, desakralizuje symbole nawet wtedy, gdy je przywraca. Przypomnienie ewolucji rzeczy, hołd dla tego, co kocha, czy to przemysłowe, czy ekologiczne. jego projekt przemawia językiem zbiorowej wyobraźni, celebrując duszę przedmiotu.

Filmy

Tagi

Fermob, Frédéric Sofia, Luksemburg, Meble ogrodowe, Sofy i fotele, Fotele, Fotele ogrodowe, Fotel, Fotel ogrodowy, Fotele w stylu współczesnym, Fotele aluminiowe, Fotele metalowe, Fotele bujane, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Met

Napisz opinię

Fotel Fermob Luxembourg

Fotel Fermob Luxembourg

Fotel bujany Luksemburg łączy modny styl z ponadczasową tradycją. Mebel jest zabawnym, praktycznym dodatkiem do mebli ogrodowych, a także jest idealną opcją do spędzania czasu we wnętrzach, aby spędzić leniwe popołudnia. Stelaż: Rurowy aluminiowy Siedzisko: Zakrzywione listwy aluminiowe Oparcie: Zakrzywione listwy aluminiowe Podłokietniki : Listwy aluminiowe Bardzo wysoki stopień ochrony do u...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek