WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniany stojak na płaszcze z wkładkami z rogu Arcahorn GIGLIO 1432 Zobacz większe

Drewniany stojak na płaszcze z wkładkami z rogu Arcahorn GIGLIO 1432

KOD: 250sd1432c,1432s,1433s

ID: 158832

Rok produkcji2008
ProjektantFilippo Dini
ProducentArcahorn

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arcahorn GIGLIO 1432

Drewniany stojak na płaszcze z wkładkami z rogu

Dane techniczne

L30 D30 W185 cm

Opis

Czysta, ale elegancka sylwetka wieszaka Giglio sprawia, że jest to wyrafinowany element dekoracyjny. Strukturę w czarnym lub białym lakierowanym drewnie podkreślają wykwintne odcienie ciemnych płytek rogowych, wynikające z misternych technik produkcyjnych. Wyposażony w pięć haczyków i kwadratową podstawę z mosiądzu platerowanego 24-karatowym złotem, ten wieszak na płaszcze zapewnia dużo miejsca na kapelusze i płaszcze.

Charakteryzująca się współczesnymi, czystymi liniami i błyszczącymi wykończeniami, kolekcja Shine obejmuje szeroki wybór mebli, systemów siedzeń, oświetlenia i przedmiotów dekoracyjnych o niepodważalnej doskonałości.
Elegancja rogu jest harmonijnie połączona z użyciem cenionych materiałów, takich jak wyselekcjonowane skóry, szlachetne esencje drzewne i metale szlachetne, pozyskiwane od lokalnych firm z podobnie myślącymi rzemieślnikami, którzy są również najlepsi w swoich dziedzinach.
Ekskluzywne detale z ręcznie grawerowanego mosiądzu noszą pieczęć mistrza: nasi rzemieślnicy każdego dnia trzymają wiertło i stosują specyficzne techniki, które mają wieki. Spędzają wiele godzin na dokładnym grawerowaniu tego szlachetnego metalu, aby stworzyć najbardziej niezwykłą grę kształtu i światła. Naturalna paleta barw polerowanych lakierów wzbogaca każdy egzemplarz tej kolekcji i oferuje wyrafinowane rozwiązania spełniające marzenia i oczekiwania wymagającej klienteli na całym świecie.

Tagi

ARCAHORN, Filippo Dini, Shine, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak, Wieszaki w stylu współczesnym, Wieszaki z drewna, Wieszaki na ubrania

Napisz opinię

Drewniany stojak na płaszcze z wkładkami z rogu Arcahorn GIGLIO 1432

Drewniany stojak na płaszcze z wkładkami z rogu Arcahorn GIGLIO 1432

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek