SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Arcahorn Shine Riace 1256 Zobacz większe

Lampa stołowa Arcahorn Shine Riace 1256

KOD: 250sd1256

ID: 116082

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFabrizia Giammichele
ProducentArcahorn
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arcahorn Shine

Lampa stołowa róg

Projektant: Fabrizia Giammichele
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: 1256

Dane techniczne

dł.56 gł.29 wys.73 mm

Opis

Elegancka i rzeźbiarska lampa stołowa Riace to pomysłowa aranżacja rogu, celebrująca prawdziwą esencję surowca. Ukazująca niepowtarzalne kolory i naturalną zmienność, rzeźba w błyszczącym rogu jest wspierana przez minimalistyczną konstrukcję ze stali nierdzewnej. Zwieńczona eleganckim owalnym kloszem z szantungu z kości słoniowej, ta lampa będzie uderzającym elementem wystroju Twojego domu.

Wyróżniająca się nowoczesnymi, czystymi liniami i błyszczącymi wykończeniami, kolekcja Shine obejmuje szeroki wybór mebli, systemów siedzeń, oświetlenie i przedmioty dekoracyjne o niekwestionowanej doskonałości.
Elegancja rogu jest harmonijnie połączona z użyciem cenionych materiałów, takich jak wyselekcjonowane skóry, szlachetne esencje drzewne i metale szlachetne, pozyskiwane od lokalnych firm z podobnie myślącymi rzemieślnikami, którzy są również najlepsi w swoim pola. 
Ekskluzywne detale z ręcznie grawerowanego mosiądzu noszą pieczęć mistrza: nasi rzemieślnicy każdego dnia trzymają wiertło i stosują specyficzne techniki, które mają wieki. Spędzają godzinę po godzinie starannie grawerując ten cenny metal, aby stworzyć najbardziej niezwykłą grę kształtu i światła. Naturalna paleta barw polerowanych lakierów wzbogaca każdy egzemplarz tej kolekcji i oferuje wyrafinowane rozwiązania spełniające marzenia i oczekiwania wymagającej klienteli na całym świecie.

Filmy

Tagi

ŁAŃCUCH, Świecić, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Inne materiały Lampy stołowe, Róg Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa stołowa Arcahorn Shine Riace 1256

Lampa stołowa Arcahorn Shine Riace 1256

Elegancka i rzeźbiona lampa stołowa Riace to pomysłowa aranżacja rogu, celebrująca prawdziwą esencję surowca. Ukazująca niepowtarzalne kolory i naturalną zmienność, rzeźba w błyszczącym rogu jest wspierana przez minimalistyczną konstrukcję ze stali nierdzewnej. Zwieńczona eleganckim owalnym kloszem z szantungu z kości słoniowej, ta lampa będzie uderzającym elementem wystroju Twojego domu. Wyróżniająca się nowoczesnymi, czystymi liniami i błyszczącymi wykończeniami, kolekcja Shine obejmuje szeroki wybór mebli, systemów siedzeń, oświetlenia i elementów dekoracyjnych przedmioty o niekwestionowanej doskonałości. Elegancja rogu jest harmonijnie połączona z wykorzystaniem cenionych materiałów, takich jak wyselekcjonowane skóry, szlachetne esencje drzewne i metale szlachetne, pozyskiwane od lokalnych firm z podobnie myślącymi rzemieślnikami, którzy są również najlepsi w swoich dziedzinach. br>Ekskluzywne detale z ręcznie grawerowanego mosiądzu noszą pieczęć mistrza: każdego dnia nasi rzemieślnicy trzymają wiertło i stosują specyficzne techniki, które mają wieki. Spędzają godzinę po godzinie starannie grawerując ten cenny metal, aby stworzyć najbardziej niezwykłą grę kształtu i światła. Naturalna paleta barw polerowanych lakierów wzbogaca każdy egzemplarz tej kolekcji i oferuje wyrafinowane rozwiązania spełniające marzenia i oczekiwania wymagającej klienteli na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek