SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Arcahorn Shine Gilda 1201 Zobacz większe

Lampa ścienna Arcahorn Shine Gilda 1201

KOD: 250sd1201

ID: 106125

Rok produkcji2006
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFilippo Dini
ProducentArcahorn
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arcahorn Shine

Kinkiet róg

Projektant: Filippo Dini
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2006
Kod produktu: 1201

Dane techniczne

dł.16 gł.21 wys.53 mm

Opis

Dzięki swojemu rzeźbiarskiemu stylowi kinkiet Gilda łączy gamę od funkcji do stylu. Rzemieślnik wykonany z ciemnego rogu ten kinkiet ma urzekające naturalne żyłkowanie. W komplecie z detalami z chromowanego mosiądzu i eleganckim kloszem z szantungu w kolorze kości słoniowej, Gilda wprowadzi kuszącą atmosferę do Twojego przedpokoju, sypialni lub salonu.

Wyróżniająca się nowoczesnymi, czystymi liniami i błyszczącymi wykończeniami, kolekcja Shine obejmuje szeroki wybór mebli, systemów siedzeń, oświetlenia i przedmiotów dekoracyjnych o niekwestionowanej doskonałości.
Elegancja rogu jest harmonijnie połączona z wykorzystaniem cenionych materiałów, takich jak wybrane skóry, szlachetne esencje drzewne i metale szlachetne, pozyskiwane od lokalnych firm z podobnie myślącymi rzemieślnikami, którzy są również najlepsi w swoich dziedzinach. 
Ekskluzywne detale z ręcznie grawerowanego mosiądzu noszą pieczęć mistrza: nasi rzemieślnicy każdego dnia trzymają wiertło i stosują specyficzne techniki, które mają wieki. Spędzają godzinę po godzinie starannie grawerując ten cenny metal, aby stworzyć najbardziej niezwykłą grę kształtu i światła. Naturalna paleta barw polerowanych lakierów wzbogaca każdy egzemplarz tej kolekcji i oferuje wyrafinowane rozwiązania spełniające marzenia i oczekiwania wymagającej klienteli na całym świecie.

Filippo Dini

Filippo Dini - zdjęcie projektantaFilippo Dini urodził się w Pesaro we Włoszech w 1973 roku.
Po uzyskaniu dyplomu z architektury na Politecnico di Milano pracował z Gaetano Pesce w Nowym Jorku.
Dzisiaj Dini mieszka w Mediolanie i prowadzi swoje biuro architektoniczno-projektowe specjalizuje się w luksusowym handlu detalicznym, hotelarstwie i przestrzeniach mieszkalnych.
Jako projektant i dyrektor kreatywny Dini nawiązała długoterminową współpracę z wiodącymi włoskimi markami mebli i dóbr luksusowych, projektując ich produkty, ich przestrzenie wystawiennicze i wzmacniając unikalną tożsamość swojej marki.

Filmy

Tagi

ŁAŃCUCH, Filippo Dini, Świecić, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Inne materiały Lampy ścienne, Kinkiety tubowe, Kinkiety z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa ścienna Arcahorn Shine Gilda 1201

Lampa ścienna Arcahorn Shine Gilda 1201

Dzięki swojemu rzeźbiarskiemu stylowi lampa ścienna Gilda łączy gamę od funkcji do stylu. Rzemieślnik wykonany z ciemnego rogu ten kinkiet ma urzekające naturalne żyłkowanie. W komplecie z detalami z chromowanego mosiądzu i eleganckim kloszem w kolorze kości słoniowej, Gilda wprowadzi kuszącą atmosferę do Twojego przedpokoju, sypialni lub salonu. systemy siedzeń, oświetlenie i przedmioty dekoracyjne o niekwestionowanej doskonałości. Elegancja rogu jest harmonijnie połączona z wykorzystaniem cenionych materiałów, takich jak wyselekcjonowane skóry, szlachetne esencje drzewne i metale szlachetne, pozyskiwane od lokalnych firm z podobnie myślącymi rzemieślnikami, którzy są również najlepsi w swoich dziedzinach. Ekskluzywne detale z ręcznie grawerowanego mosiądzu noszą pieczęć mistrza: każdego dnia nasi rzemieślnicy trzymają wiertło i stosują specyficzne techniki, które mają wieki. Spędzają godzinę po godzinie starannie grawerując ten cenny metal, aby stworzyć najbardziej niezwykłą grę kształtu i światła. Naturalna paleta barw polerowanych lakierów wzbogaca każdy egzemplarz tej kolekcji i oferuje wyrafinowane rozwiązania spełniające marzenia i oczekiwania wymagającej klienteli na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek