SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Arcahorn Shine Saba 1722 Zobacz większe

Lampa stołowa Arcahorn Shine Saba 1722

KOD: 250sd1722

ID: 116059

Rok produkcji2010
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFilippo Dini
ProducentArcahorn
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arcahorn Shine

Lampa stołowa z mosiądzu pozłacanego 24k

Projektant: Filippo Dini
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2010
Kod produktu: 1722

Dane techniczne

dł. 50 gł. 24 wys. 62 mm

Opis

Saba to uwodzicielska lampa stołowa deklarująca na pierwszy rzut oka najwyższe walory szlachetnych materiałów i kunsztu. Niepowtarzalna, nawet gdy jest wyłączona, ta lampa wyróżnia się wspaniałym motywem dekoracyjnym wykonanym z kawałków naturalnych rogów umiejętnie ukształtowanych ręcznie. W komplecie z wyrafinowanym kloszem z plisowanego, beżowego jedwabiu pongee, projekt szczyci się oszałamiającym postumentem z pozłacanego 24-karatowym złotem mosiądzu, naznaczonego cienkimi grawerunkami ręcznymi, wynikającymi ze szlachetnych technik, które wyróżniają florencki renesans. Bogata w charakter i wyrafinowana stylistyka Saba wniesie klasyczne wyrafinowanie do każdej przestrzeni życiowej.

Wyróżniająca się nowoczesnymi, czystymi liniami i błyszczącymi wykończeniami kolekcja Shine obejmuje szeroki wybór mebli, systemów siedzeń, oświetlenia i przedmiotów dekoracyjnych niekwestionowanej doskonałości.
Elegancja rogu jest harmonijnie połączona z użyciem cenionych materiałów, takich jak wyselekcjonowane skóry, szlachetne esencje drzewne i metale szlachetne, pozyskiwane od lokalnych firm z podobnie myślącymi rzemieślnikami, którzy są również najlepsi w swoich dziedzinach. 
Ekskluzywne detale z ręcznie grawerowanego mosiądzu noszą pieczęć mistrza: nasi rzemieślnicy każdego dnia trzymają wiertło i stosują specyficzne techniki, które mają wieki. Spędzają godzinę po godzinie starannie grawerując ten cenny metal, aby stworzyć najbardziej niezwykłą grę kształtu i światła. Naturalna paleta barw polerowanych lakierów wzbogaca każdy egzemplarz tej kolekcji i oferuje wyrafinowane rozwiązania spełniające marzenia i oczekiwania wymagającej klienteli na całym świecie.

Filippo Dini

Filippo Dini - zdjęcie projektantaFilippo Dini urodził się w Pesaro we Włoszech w 1973 roku.
Po uzyskaniu dyplomu z architektury na Politecnico di Milano pracował z Gaetano Pesce w Nowym Jorku.
Dzisiaj Dini mieszka w Mediolanie i prowadzi swoje biuro architektoniczno-projektowe specjalizuje się w luksusowym handlu detalicznym, hotelarstwie i przestrzeniach mieszkalnych.
Jako projektant i dyrektor kreatywny Dini nawiązała długoterminową współpracę z wiodącymi włoskimi markami mebli i dóbr luksusowych, projektując ich produkty, ich przestrzenie wystawiennicze i wzmacniając unikalną tożsamość swojej marki.

Filmy

Tagi

ŁAŃCUCH, Filippo Dini, Świecić, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe mosiężne, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa stołowa Arcahorn Shine Saba 1722

Lampa stołowa Arcahorn Shine Saba 1722

Saba to uwodzicielska lampa stołowa, która na pierwszy rzut oka deklaruje najwyższą wartość szlachetnych materiałów i kunsztu. Niepowtarzalna, nawet gdy jest wyłączona, ta lampa wyróżnia się wspaniałym motywem dekoracyjnym wykonanym z kawałków naturalnych rogów umiejętnie ukształtowanych ręcznie. W komplecie z wyrafinowanym kloszem z plisowanego, beżowego jedwabiu pongee, projekt szczyci się oszałamiającym postumentem z pozłacanego 24-karatowym złotem mosiądzu, naznaczonego cienkimi grawerunkami ręcznymi, wynikającymi ze szlachetnych technik, które wyróżniają florencki renesans. Bogata w charakter i wyrafinowana stylistyka Saba wniesie klasyczne wyrafinowanie do każdej przestrzeni życiowej. Wyróżniająca się nowoczesnymi, czystymi liniami i błyszczącymi wykończeniami, kolekcja Shine obejmuje szeroki wybór mebli, systemów siedzeń, oświetlenia i przedmiotów dekoracyjnych o niepodważalnej doskonałości . Elegancja rogu jest harmonijnie połączona z użyciem cenionych materiałów, takich jak wyselekcjonowane skóry, szlachetne esencje drzewne i metale szlachetne, pozyskiwane od lokalnych firm z podobnie myślącymi rzemieślnikami, którzy są również najlepsi w swoich dziedzinach. Ekskluzywne szczegóły w ręcznie grawerowanym mosiądzu widnieje pieczęć mistrza: nasi rzemieślnicy codziennie trzymają wiertło i stosują specyficzne techniki, które mają wieki. Spędzają godzinę po godzinie starannie grawerując ten cenny metal, aby stworzyć najbardziej niezwykłą grę kształtu i światła. Naturalna paleta barw polerowanych lakierów wzbogaca każdy egzemplarz tej kolekcji i oferuje wyrafinowane rozwiązania spełniające marzenia i oczekiwania wymagającej klienteli na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek