SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 08 Zobacz większe

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 08

KOD: 250sdarbiarredobagnostreet08

ID: 158645

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Street 08

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką

Dane techniczne

W. 170 x gł. 50,5 cm
jednostka szer. 25 x wys. 110 x gł. 20,8 cm
lustro szer. 50 x wys. 110 cm

Opis

Street 08 to szafka podumywalkowa w skład której wchodzą:

Top z umywalką wpuszczaną CONCEPT z Corianu;
Jednostka REGOLO w matowym lakierze Rosso Rubino;
lustro TAO.

Meble łazienkowe Street charakteryzują się wygodnym uchwytem zintegrowanym z drzwiami, estetycznym i funkcjonalnym elementem będącym filarem kolekcji. Praktyczność i wyrafinowanie żyją w doskonałej harmonii, tworząc proste rozwiązania i bardziej wyrafinowane przestrzenie łazienkowe, z ekskluzywną jakością „made in Italy”. Proste, ponadczasowe kształty łączą się z szeroką gamą jednostek modułowych w kolekcji, łącząc wyrafinowanie i elegancję oraz łatwo dopasowując się do każdej łazienkowej przestrzeni.

Tagi

Arbi Arredobagno, Street, Szafki pod umywalkę, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z szafkami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki podumywalkowe z wieszakiem na ręczniki, szafki podumywalkowe ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 08

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 08

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek