SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna szafka na kosmetyki z lustrem Arbi Arredobagno Street 04 Zobacz większe

Naścienna szafka na kosmetyki z lustrem Arbi Arredobagno Street 04

KOD: 250sdarbiarredobagnostreet04

ID: 158641

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Street 04

Naścienna szafka na kosmetyki z lustrem

Dane techniczne

W. 95,6 x gł. 50,5 cm (szer. 130 cm z występem półki i lustrem)
lustro Ø 100 cm

Opis

Street 04 to szafka podumywalkowa w skład której wchodzą:

Blat z wbudowaną umywalką RETTANGOLARE PICCOLO w kolorze Nero Solid Glass;
KOMPAS lustro;
Półka SLIDE LHS szer. 85 cm w kolorze Nero.

Meble łazienkowe Street charakteryzują się wygodnym uchwytem zintegrowanym z drzwiami, estetycznym i funkcjonalnym elementem będącym filarem kolekcji. Praktyczność i wyrafinowanie żyją w doskonałej harmonii, tworząc proste rozwiązania i bardziej wyrafinowane przestrzenie łazienkowe, z ekskluzywną jakością „made in Italy”. Proste, ponadczasowe kształty łączą się z szeroką gamą jednostek modułowych w kolekcji, łącząc wyrafinowanie i elegancję oraz łatwo dopasowując się do każdej łazienkowej przestrzeni.

Tagi

Arbi Arredobagno, Street, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki pod umywalkę z wieszakiem na ręcznik, Szafka pod umywalkę szafki ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Naścienna szafka na kosmetyki z lustrem Arbi Arredobagno Street 04

Naścienna szafka na kosmetyki z lustrem Arbi Arredobagno Street 04

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek