SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 03 Zobacz większe

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 03

KOD: 250sdarbiarredobagnostreet03

ID: 158640

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Street 03

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką

Dane techniczne

W. 210 x gł. 50,5 cm
Blat składany gr. 12,2 cm x szer. 150 x gł. 50,5 cm
lustro Ø 80 cm

Opis

Street 03 to szafka pod umywalkę, która zawiera:

Składany blat w kolorze Dąb Antico Grezzo;
Umywalka LISA w Bianco Tekno;
Lustro POIS w Bianco.

Meble łazienkowe Street charakteryzują się wygodnym uchwytem zintegrowanym z drzwiami, estetycznym i funkcjonalnym elementem będącym filarem kolekcji. Praktyczność i wyrafinowanie żyją w doskonałej harmonii, tworząc proste rozwiązania i bardziej wyrafinowane przestrzenie łazienkowe, z ekskluzywną jakością „made in Italy”. Proste, ponadczasowe kształty łączą się z szeroką gamą jednostek modułowych w kolekcji, łącząc wyrafinowanie i elegancję oraz łatwo dopasowując się do każdej łazienkowej przestrzeni.

Tagi

Arbi Arredobagno, Street, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki pod umywalkę z wieszakiem na ręcznik, Szafka pod umywalkę szafki ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 03

Pojedyncza szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 03

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek