SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 01 Zobacz większe

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 01

KOD: 250sdarbiarredobagnostreet01

ID: 158638

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Street 01

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką

Dane techniczne

W. 190,3 x gł. 50,5 cm
lustro szer. 140 x wys. 73,4 cm

Opis

Street 01 to szafka pod umywalkę, która zawiera:

Składany blat 8 cm z orzecha Antico Scuro;
LIGHT lustro FM w kolorze Nero z 2 lustrami powiększającymi GIMMY 2;
Umywalka LOVELY z matowej ceramiki.

Meble łazienkowe Street charakteryzują się wygodnym uchwytem zintegrowanym z drzwiami, estetycznym i funkcjonalnym elementem będącym filarem kolekcji. Praktyczność i wyrafinowanie żyją w doskonałej harmonii, tworząc proste rozwiązania i bardziej wyrafinowane przestrzenie łazienkowe, z ekskluzywną jakością „made in Italy”. Proste, ponadczasowe kształty łączą się z szeroką gamą jednostek modułowych w kolekcji, łącząc wyrafinowanie i elegancję oraz łatwo dopasowując się do każdej łazienkowej przestrzeni.

Tagi

Arbi Arredobagno, Street, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki podumywalkowe ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 01

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Street 01

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek