SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 09 Zobacz większe

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 09

KOD: 250sdarbiarredobagnosky09

ID: 158636

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Sky 09

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką

Dane techniczne

W. 172 x gł. 50,5 cm (z występem wieszaka na ręczniki)
jednostka szer. 25 x wys. 24,5 x gł. 50 cm
lusterka szer. 50 x wys. 100 cm

Opis

Sky 09 to szafka podumywalkowa, która zawiera:

Łącznik do szafki Chiaro Elm;
NOWA LINE PIONOWY uchwyt w Nero;
Jednostka Regolo w matowym lakierze Juta;
DAFNE lustra w Nero.

Eksploracja światła, kształtu, wzorów i linii prostych. Kolekcja mebli łazienkowych Sky oferuje eleganckie i minimalistyczne podejście z przemawiającymi funkcjami technologicznymi. Tworzy przestrzenie, w których dobrze się czuje, a design mebli łazienkowych łączy oryginalne materiały i rozwiązania do przechowywania.

Tagi

Arbi Arredobagno, Sky, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Drewniane szafki podumywalkowe, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki podumywalkowe ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 09

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Sky 09

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek