SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Ligne Roset Amédée Zobacz większe

Krzesło Ligne Roset Amédée

KOD: 250sd10261700-10261704

ID: 136393

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ligne Roset Amédée

Krzesło tapicerowane tkaniną z podłokietnikami

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 10261700-10261704

Dane techniczne

wys. 85cm gł. 61cm szer. 59cm SIEDZISKO 48cm

Opis

Amédéè to tapicerowane krzesło z podłokietnikami.
Poduszka lędźwiowa, która owija się wokół siedziska i wygodnie otula plecy, to skromna intencja tego mostu, którego krzywizny niech stół, który go wita, świeci sam w sobie. Różne podstawy są dostępne w różnych kontekstach.

Szykowna, miejska, a przez to kompaktowa, ta rodzina siedzeń zyskuje niezaprzeczalny status luksusowego obiektu, gdy jest obita nową, pełną licową, czystą skórą anilinową Orga, z lekko gładkie, błyszczące wykończenie. Amédée to połączenie sofy i fotela, zaprojektowane wokół podparcia lędźwiowego, które jest pikowane i zszywane, podobnie jak kubełkowe fotele najlepszych włoskich samochodów. Fotel może się obracać, jest też podnóżek na czas odpoczynku.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Amédée, Krzesła, Stoły i krzesła, krzesło, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła tapicerowane, Krzesła z podłokietnikami

Napisz opinię

Krzesło Ligne Roset Amédée

Krzesło Ligne Roset Amédée

Amédéè to tapicerowane krzesło z podłokietnikami. Poduszka lędźwiowa, która owija się wokół siedziska i wygodnie otula plecy, to skromna intencja tego mostu, którego krzywizny niech stół, który go wita, świeci sam w sobie. Różne podstawy są dostępne w różnych kontekstach. Szykowna, miejska, a przez to kompaktowa, ta rodzina siedzeń zyskuje niezaprzeczalny status luksusowego obiektu, gdy jest...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek