SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Ligne Roset Amédée Zobacz większe

Krzesło Ligne Roset Amédée

KOD: 250sd10261716

ID: 136390

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ligne Roset Amédée

Obrotowy fotel skórzany z podstawą 4-ramienną z podłokietnikami

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 10261716

Dane techniczne

WYSOKOŚĆ 85cm GŁĘBOKOŚĆ 61cm SZEROKOŚĆ 59cm SIEDZISKO 48cm

Opis

Amèdèe to skórzane krzesło obrotowe z 4 szprychami z podłokietnikami.

Szykowna, miejska, a tym samym kompaktowa, ta rodzina siedzeń zyskuje niezaprzeczalny status luksusowego przedmiotu, gdy jest obita nową, pełną licową, czystą skórą anilinową Orga, z lekko gładkie, błyszczące wykończenie. Amédée to połączenie sofy i fotela, zaprojektowane wokół podparcia lędźwiowego, które jest pikowane i zszywane, podobnie jak kubełkowe fotele najlepszych włoskich samochodów. Fotel może się obracać, jest też podnóżek na czas odpoczynku.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Amédée, Krzesła, Wyposażenie budynków publicznych, Stoły i krzesła, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Poczekalnie i poczekalnie, krzesło, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Krzesła w stylu współczes

Napisz opinię

Krzesło Ligne Roset Amédée

Krzesło Ligne Roset Amédée

Amèdèe to skórzane krzesło obrotowe z 4 szprychami z podłokietnikami. Szykowna, miejska, a tym samym kompaktowa, ta rodzina siedzeń zyskuje niezaprzeczalny status luksusowego przedmiotu, gdy jest obita nową, pełną licową, czystą skórą anilinową Orga, z lekko gładkie, błyszczące wykończenie. Amédée to połączenie sofy i fotela, zaprojektowane wokół podparcia lędźwiowego, które jest pikowane i z...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek